gregor4242
gregor4242
  26 marca 2017 (pierwszy post)

Wiem jestem brzydki nienawidzę gości którzy wyglądają jak ciacha mialem juz kiedys kobietę niejedna zwiazki trwaly maks po 6 lat widocznie nieznalazlem jeszcze Fiony Fiona gdzie jesteś w tej zielonej górze ?

GRADEK83
GRADEK83
  26 marca 2017

Brzydale gina na wojnach jako bohaterowie czy tam mieso armatnie cos w ten deseń.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  26 marca 2017

Jestem brzydal z "portfelem" a i tak nie moge teraz znaleźć wybranki :D lecz tu jest wina drugiej strony, bo większość dziewczyn to eraz są dżagi i karyny xD
Zaznaczam, że większość, bo normalne też są, ale zajęte :(

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  26 marca 2017

A ja jestem nawet nie brzydal, do tego z portfelem a też nie mogę teraz znaleźć wybranki :D studia-praca-sen i nie ma czasu nawet żeby kogoś poznać. Ale nie ma co narzekać, trzeba zacząć coś zmieniać w swoim życiu ^^

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  26 marca 2017

Jestem brzydal i jestem z tego dumny d83dde01

gregor4242
gregor4242
  26 marca 2017

Wszystkie starsze są juz zajęte a na dworze lub w autobusie niezaczepisz bo w dziob dostaniesz haha

gregor4242
gregor4242
  26 marca 2017

Moglibyśmy założyć jakies kolo brzydali fotkowych kto chętny to pisac nawet na priv pozdrawiam

annalii
annalii
  26 marca 2017

Co wy wygadujecie nie myśleć trzeba tak tylko trzeba mieć nadzieję ze jak nie ta to następna idź do psychologa porozmawiaj zawsze znajdzie się wyjaście nie oceniaj po wyglądzie tylko po tym co masz w środku w sercu a będzie dobrze zobaczysz

gregor4242
gregor4242
  26 marca 2017

Spotkałem raz w autobusie miejskim kobietę która mi sie bardzo spodobała patrzylem na nią dlugi ona spojrzała na mnie dlugo tez patzac .dojechalismy do tego samego przystanku wysiedliśmy stojąc kolo siebie w końcu ona poszła w swoja stronę a ja w inna i czar prysl a byli tak pięknie tylko ze mowy mi zabrakło i zatkalo mnie i czar prysl

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  26 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: poszła w swoja stronę a ja w inna

Lepiej prosić o przebaczanie niż pytać o pozwolenie.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  26 marca 2017

Lepiej spróbować i przekonać się co będzie potem niż później żałować, że się czegoś nie zrobiło ;)

annalii
annalii
  27 marca 2017

Ale nie mogłeś zapytać czy jeszcze się spotkacie trzeba zagadać a nie tylko patrzeć jak ci zależy to trzeba spróbować może się uda ryzyk fizyk

Panthera
Panthera
  29 marca 2017

Znowu fotkowe uzalanie sie xd
jak niby zwiazki maja trwac dlugo jak wy tak przynudzacie i smecicie?
a potem zwalacie wine na brak kasy czy wygladu xd

didek86
didek86
  31 marca 2017
Panthera
Panthera: Znowu fotkowe uzalanie sie xd jak niby zwiazki maja trwac dlugo jak wy tak przynudzacie i smecicie? a potem zwalacie wine na brak kasy czy wygladu xd


ta a ty to tu się nie użalasz niby nie?
Panthera
Panthera
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ta a ty to tu się nie użalasz niby nie?


nie uzalam sie ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.