AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie są dzisiejsze kobiety? Większość z nich z przedziału 16 - 23. Pije, przeklina, pyskuje, zachowuje się obscenicznie. Generalnie to takie stworki-potworki, z którymi żaden wartościowy facet obcować nie chce.
Przy czym narzekanctwa na facetów nie ma końca...
Takie są panie. Małostkowe. Źdźbła się dopatruje, a belki w oku nie widzi.

Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: poczekamy, może jakieś starocioty pojawią się lada dzień.

Ja raczej usunę równie szybko konto jak je założyłem.
Ewentualnie założę jeśli będę musiał się do Poznania przeprowadzić o będę potrzebował kogoś do pokazania mi miasta :)
Erf
Erf
  30 marca 2017

Weszłam sobie obczaić modów. I... XD

Konto usunięte
Konto usunięte: Współczucia to za mało. Toż to cały weekend psu w d... z tego powodu:/ Jak ja żałuję, że nawet na chwilę założyłem tu konto!:(

Po CL usunąłeś konto i założyłeś ponownie? :D
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po CL usunąłeś konto i założyłeś ponownie? :D

Nie:). Kiedyś miałem tu konto i dziś znowu założyłem. No i od razu ktoś mnie za nick zaczepił. Wyśmiałem go i trafiłem na CL. Jak żyć?! :)
Erf
Erf
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie:). Kiedyś miałem tu konto i dziś znowu założyłem. No i od razu ktoś mnie za nick zaczepił. Wyśmiałem go i trafiłem na CL. Jak żyć?! :)

Przez dramatyzm sytuacji zgubiłam się w historii. :-D
Dasz radę, niechże doświadczenia będą wzmocnieniem!

Powiedz mi, co można napisać o ziołach takich do picia? :|
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie założę jeśli będę musiał się do Poznania przeprowadzić o będę potrzebował kogoś do pokazania mi miasta :)


Jedyne co jest mi znane i rozpoznawalne, to miejsca w których czasem bywam, sama nie znam Poznania dobrze, mam około 40km do tego miasta.
Stary Rynek, Nowe Zoo, Malta, Okrąglak, Posnania, stadion, nigdy a meczu nie byłam nawet ale obok jest faje centrum handlowe :D
i niedaleko sklep biegacza.
Wstyd nie być na meczu, tylko po sklepach wolałam łazić, a jednak mam coś z kobiety pomimo tutejszych pogłosek xd
Erf
Erf
  30 marca 2017

Ale Panoramę (i całe te okolice) tam macie okropną. Dawno nie widziałam tak paskudnego centrum handlowego. ;-D

Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz mi, co można napisać o ziołach takich do picia? :|

Z takich do picia to ostatnio Becherovkę bardzo lubię. Innych nie stosuję:)
A na jakieś przeziębienia to tylko: wóda+miód+cytryna! I dobre chęci, bo od dawien dawna przez ponad rok nie byłem na L4. Sam jestem w szoku, bo kilka razy było blisko, ale jakoś się wybroniłem:)
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Sarna
Sarna: Jedyne co jest mi znane i rozpoznawalne, to miejsca w których czasem bywam, sama nie znam Poznania dobrze, mam około 40km do tego miasta. Stary Rynek, Nowe Zoo, Malta, Okrąglak, Posnania, stadion, nigdy a meczu nie byłam nawet ale obok jest faje centrum handlowe :D i niedaleko sklep biegacza. Wstyd nie być na meczu, tylko po sklepach wolałam łazić, a jednak mam coś z kobiety pomimo tutejszych pogłosek xd

Mam nadzieję, że wybronię się jakoś przed tym i nie będę musiał poznawać tego miasta, ale i tak znasz je lepiej ode mnie:) A co do meczów to ja już nawet na Legii byłem i to akurat na meczu z Lechem:)
Erf
Erf
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z takich do picia to ostatnio Becherovkę bardzo lubię. Innych nie stosuję:) A na jakieś przeziębienia to tylko: wóda+miód+cytryna! I dobre chęci, bo od dawien dawna przez ponad rok nie byłem na L4. Sam jestem w szoku, bo kilka razy było blisko, ale jakoś się wybroniłem:)

W sumie to chodziło mi co tak ogólnie można napisać o ziołach jako takich, że wspomagają i bla bla.
Ale fakt, woda z miodem i cytryną to niemalże panaceum na wiele dolegliwości. Jak ktoś cierpi z powodu kaca, to + sól i też dobra sprawa, lepsza niż elektrolity z apteki za fortunę :D
Sarna
Sarna
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panoramę tam macie okropną. Dawno nie widziałam tak paskudnego centrum handlowego.


ja bardziej na Malcie i do King crossa, panorama nie jest chyba z tych pieknych wizytówek Poznania.
Ja nawet specjalnie nie przepadam za tym miastem, zawsze głowę mi rozsadza po powrocie, wszystko się tam śpieszy ,brr...
jak nakręceni tam chodzą. :nie:
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale fakt, woda z miodem i cytryną to

WÓDA !!! :)
Sarna
Sarna
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet na Legii byłem i to akurat na meczu z Lechem:)


Jakos niedługo będzie chyba lech grał z legią, cos mi świta kolega chwalił się biletem, jakby było czym:D
Erf
Erf
  31 marca 2017
Sarna
Sarna: ja bardziej na Malcie i do King crossa, panorama nie jest chyba z tych pieknych wizytówek Poznania. Ja nawet specjalnie nie przepadam za tym miastem, zawsze głowę mi rozsadza po powrocie, wszystko się tam śpieszy ,brr... jak nakręceni tam chodzą.

No ja tam byłam w innej sprawie niż szoping, więc nie miałam za bardzo wyboru. Żałuję, że nie miałam więcej czasu na pozwiedzanie tej lepszej części Poznania. Teraz już nie mam za bardzo okazji. Człek nie doceniał wolności na studiach. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: WÓDA !!! :)

Czo? :D
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Sarna
Sarna: Jakos niedługo będzie chyba lech grał z legią, cos mi świta kolega chwalił się biletem, jakby było czym:D

To są zawsze mecze podwyższonych emocji.
Całkiem niedawno byłem jakoś na Jagusi i trochę musi minąć zanim będę mógł znowu pójść na Legię.
Coś czuję, że prędzej się na reprezentację wybiorę.
A chwalić się jest czym, bo z tych codziennym sportów jest to najszlachetniejszy, najpiękniejszy i ogólnie naj, naj, naj sport :):D
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czo? :D

Wódka + miód + cytryna = samo zdrowie
Wódkę można zastąpić spirytusem, ale wtedy ostrożniej z dawkami trzeba:)
A tak poważniej, to ma to mocno rozgrzać, plus z cytryny ma spory zastrzyk witaminy C. Na początki choroby, jakieś podziębienie jak najbardziej pomaga.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.