AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie są dzisiejsze kobiety? Większość z nich z przedziału 16 - 23. Pije, przeklina, pyskuje, zachowuje się obscenicznie. Generalnie to takie stworki-potworki, z którymi żaden wartościowy facet obcować nie chce.
Przy czym narzekanctwa na facetów nie ma końca...
Takie są panie. Małostkowe. Źdźbła się dopatruje, a belki w oku nie widzi.

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dość, że pseudo-inteligentka, to jeszcze i pseudo-kobieta.


pseudo kobieta bo nie mam zamiaru uslugiwac facetowi o plodzic malych ludzikow? :D
nikomu nie potrzebne bo glupie baby wola prac skarpety i sa szczesliwe robiac za roboty wielofunkcyjne a ja taka zla i niedobra nie chce tego robic i uwazam ze jest wiecej takich kobiet jak ja i nie chce by wrzucano nas do jednego wora z wywlokami co zdradzaja i leca na hajs? :D

ty jako prawdziwa kobieta mozesz sie zgadzac z opinia na temat kobiet i pozwalac sobie wlazic na leb oblechom ktorzy maja cie tylko za zlew na sperme ktorego miejscie jest przy garach w kuchni i ktory jest kurfiszczem lececacym na kase swego zywiciela jak pijawka
ale ja nie mam zamiaru miec takiej opinii :)

naprawde masz zryty beret.
szkoda czasu i baterii w telefonie by odpisywac takiemu sfrustrowanemu czemus jak ty.
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: nikomu nie potrzebne bo glupie baby wola prac skarpety i sa szczesliwe robiac za roboty wielofunkcyjne a ja taka zla i niedobra nie chce tego robic i uwazam ze jest wiecej takich kobiet jak ja i nie chce by wrzucano nas do jednego wora z wywlokami co zdradzaja i leca na hajs? :D


Ty też pierzesz skarpety, ale swojej popychającej. też jesteś popychadłem,ale nie dla faceta tylko takiej samej głupiej pindy jak ty.Jesteś taką samą wywłoką z tą różnicą, ze ty zdradzasz 6 x częściej jak te, które nazywasz wywłokami. Jesteś zwyczajnie za głupia na to, żeby ogarnąć sytuację w ktorej ty się znajdujesz i co gorsza, ratunku znikąd
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty też pierzesz skarpety, ale swojej popychającej. też jesteś popychadłem,ale nie dla faceta tylko takiej samej głupiej pindy jak ty.Jesteś taką samą wywłoką z tą różnicą, ze ty zdradzasz 6 x częściej jak te, które nazywasz wywłokami


WTF ??????

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś zwyczajnie za głupia na to, żeby ogarnąć sytuację w ktorej ty się znajdujesz i co gorsza, ratunku znikąd


a ty jestes za glupia by zrozumiec ze kazdy ma takie zycie jakie chce i to ze ty tak bronisz bycia pod pantoflem uwazajac sie za lepsza bo pierzesz prasujesz sprzatasz facetowi i rodzidsz mu dzieci nie znaczy ze faktycznie lepsza jestes od kobiet ktore wola byc niezalezne. Ogarnij sie.
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: ty jako prawdziwa kobieta mozesz sie zgadzac z opinia na temat kobiet i pozwalac sobie wlazic na leb oblechom


A ta która włazi na ciebie, oblechem nie jest?!

Panthera
Panthera: ktorzy maja cie tylko za zlew na sperme


A tobie so wlewają? czyste złoto? ups upewnij się czy takowe istnieje zanim pier... jak łysy grzywką o asfalt

Panthera
Panthera: ktorego miejscie jest przy garach w kuchni


A u was która gotuje? ta co cię popycha? coś za coś... :) ciężko jest lekko żyć :)

Panthera
Panthera: kurfiszczem lececacym na kase swego zywiciela jak pijawka


A ty do tej pory, to z kogo krew wysysałaś, wysysasz nadal? Bo nie wierzę w to, że takie nierozgarnięte"dziwce" żyje samodzielnie, bo wszy by cię dawno zjadły :)
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: ty jestes za glupia by zrozumiec ze kazdy ma takie zycie jakie chce


d83ddc47

Panthera
Panthera: ty jako prawdziwa kobieta mozesz sie zgadzac z opinia na temat kobiet i pozwalac sobie wlazic na leb oblechom ktorzy maja cie tylko za zlew na sperme ktorego miejscie jest przy garach w kuchni i ktory jest kurfiszczem lececacym na kase swego zywiciela jak pijawka ale ja nie mam zamiaru miec takiej opinii :)


Amen. Eureka xD

Nara głupia pindo
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nara głupia pindo


sama jestes glupia, tępa suko.
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A u was która gotuje? ta co cię popycha? coś za coś... :) ciężko jest lekko żyć :)


jaka ktora?
masz cos z deklem.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ty do tej pory, to z kogo krew wysysałaś, wysysasz nadal? Bo nie wierzę w to, że takie nierozgarnięte"dziwce" żyje samodzielnie, bo wszy by cię dawno zjadły :)


nie jestem tak glupia i niedorozwinieta jak ty by nie umiec sobie radzic samej :)
z facetem jestem z milosci a nie dla kasy jak ty.
nie jestem prostytutka w przeciwienstwie do ciebie :)
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017

Już mu współczuje :) Ty i facet, ty i miłość
:))))

Panthera
Panthera: z facetem jestem z milosci a nie dla kasy jak ty.


i jesteś workiem na spermę? A nie no wy na pewno tylko trzymacie się za ręce i patrzycie sobie głęboko w oczy- przez skypa xD
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  28 marca 2017

Pantera, czyli co wolisz seks w gumce? Większość dziewczyn, które poznaje i jak wchodzi seks do gry, to lecą po tabsy do giny. Mówią, że seks w gumie to nie seks, a niektóre mówią wprost, że chcą czuć wytrysk. I co są gorsze?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie no wy na pewno tylko trzymacie się za ręce i patrzycie sobie głęboko w oczy- przez skypa xD

nie no jednym z ostatnich postów wojujących ze mną wspomniała coś o tym że- "jak jestem u mojego chlopaka w domu i on obok mnie siedzi i gra to sory nie bede gadac z toba."
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: gra


Nie no, w to, to ja akurat nie wątpię, że gra.... ona jemu na nerwach, tymi swoimi wywodami. Ja bym ją chyba zakneblowała gdyby mi tak trajkotała za uszami jedno i to samo. Daję sobie 12 godz xd i ani minuty dłużej
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017

A tak na marginesie, to ja już jakiś czas temu, uznałam Cię za forumowego "męczennika" Pantery xd Chyba by mnie szlag trafił, gdybym musiała w kółko odpowiadać na jedno i to samo :) Nic, tylko wynieść Cię na ołtarze :))

Panthera
Panthera
  28 marca 2017

Jak was czytam i widze jak zrozumieliscie moje posty to dochodze do wniosku ze jestescie chorymi ludzmi :) mentalnosc gimbazy, ktorej wystarczy powiedziec ze szklanka stoi na stole i sie smieje ze slowa "stoi" albo podac imie psa i leci powiedziec chlopakowi z tym samym imieniem ze jestem w nim zakochana bo nazwalam psa jego imieniem choc psa mam od 10 lat a kolesia z tym imieniem znam od godziny (sytuacja faltycznie miala miejsce). Takie durne osoby co przyczepia sie kazdego slowa i odwroca kota ogonem po co ja, madra inteligentna mam sie meczyc z takimi idiotami? :D sami sie tu zagryzajcie ja odpadam.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  28 marca 2017

Pantera. Zgodzisz się z tym, że ogromna większość kobiet traktuje facetów jak dawców nasienia i pieniędzy. Wiele kobiet, jak zaczynają się problemy to woli uciec.

Panthera
Panthera
  29 marca 2017
AIVAS
AIVAS: Zgodzisz się z tym, że ogromna większość kobiet traktuje facetów jak dawców nasienia i pieniędzy.


nie wiem czy wiekszosc ale nie twierdze ze takich nie ma.
twierdze ze nie wszystkie takie sa, w tym ja.
wiec nie rozumiem skad oburzenie gdy tak pisze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.