AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie są dzisiejsze kobiety? Większość z nich z przedziału 16 - 23. Pije, przeklina, pyskuje, zachowuje się obscenicznie. Generalnie to takie stworki-potworki, z którymi żaden wartościowy facet obcować nie chce.
Przy czym narzekanctwa na facetów nie ma końca...
Takie są panie. Małostkowe. Źdźbła się dopatruje, a belki w oku nie widzi.

Sarna
Sarna
  30 marca 2017

cholera posta dodać nie mogłam chyba z 5 minut;/

Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe co tam się roi w głowie takiego prawilniaka, że musi prowadzić tak zawziętą krucjatę ze wszystkim, co choć trochę jest związane z tematem. ;-D

Gość okazał się takim pół-prawilniakiem. Ostatecznie wylądowałem na czarnej liście, a policja zła jest w internecie, bo u niego są normalni i ich się nie czepia :)
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: 5 minut;/

W tyle czasu to tu kilka stron można by nabić:) (żeby dostać się do top haha)
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurczę, pierwsze pw z groźbami. Wzruszyłam się. :-


mnie za nieodpisywanie na privie na murzyńską listę dawały półgłówki.
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W tyle czasu to tu kilka stron można by nabić:) (żeby dostać się do top haha)


dzisiaj będę na wyżynach tego ruchliwego foruma, top autorzy już na mnie czekają xd
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: dzisiaj będę na wyżynach tego ruchliwego foruma, top autorzy już na mnie czekają xd

Mnie ciekawi czy dobiję do top do 12, bo kiedyś trzeba spać i nie wiem czy wraz ze snem nie nadejdzie usunięcie tego konta, bo nic tu się nie dzieje

(nie ma Marty!!! :D )
Erf
Erf
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: mało trochę, mi chciał dac na tydzień do poniedziałku, ja wzięłam do soboty, bo w niedziele muszę być w pracy na nocke, powiedział, ze jak mi nie przejdzie to mam przyjść, wypisze mi dalej zwolnienie, trochę w szoku byłam, ze taki chętny na zwolnienia. ziołowe? nigdy nie stosowałam, te moje tabletki stosuje się od 18r ż pewnie jakieś agresywne do tego drogie, ale szybko pomogły.

Myślę, że spokojnie bym dostała więcej ale to ja zawaliłam sprawę. :| Choć faktycznie łatwo poszło, ciekawe czy oni ponoszą za to jakąś większą odpowiedzialność.
Twój też jest ziołowy, choć może mieć wypisane nazwy po łacinie. :-D Widzę, że skład podobny też do tych moich.

Sarna
Sarna: Może nie tak czasowo jak w dystansie sporo lepiej, raz w tygodniu oczywiście jak zdrowa jestem przebiegam spokojnie półmaraton, teraz mam ścieżki rowerowe całkiem bezpiecznie się biega, bez obawy ze auto mi tyłek rozjedzie, no i firma w której pracuje trochę wspiera biegaczy, płaca za startówki na rok 250zł (skromie a 3,4 biegi wystarczy) zrobili club biegowy może to nie dużo, ale jeden drugiego napędza, umawianie się a wspólne starty motywuje trochę. a te ro0k miałam ambitniejsze cele na zawodach, tzn nadal mam, ale to chorubsko mi dokucza od kilku dni. Ponad tydzień to dla mnie dużo, jak zawody mam 17 kwietnia.

Kurczę, faktycznie niedługo. Ale jak przygotowywałaś się tyle czasu, to chyba byle powrócić do formy po chorobie? Kurczę, zdrowia szybkiego w takim razie i powodzenia na tych zawodach. Fajno że w pracy wspierają! :)

Sarna
Sarna: Szkoda ciała, przecież nosimy je całe życie, ma nam długo służyć, po co szpecić się wałami sadła.

Do pewnego poziomu więcej kg spoko ale zazwyczaj na tym się nie kończy.
Erf
Erf
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gość okazał się takim pół-prawilniakiem. Ostatecznie wylądowałem na czarnej liście, a policja zła jest w internecie, bo u niego są normalni i ich się nie czepia :)

Yyy, spoko. :D W sumie fajnie, taki rodzaj lokalnego patriotyzmu niemalże. ;D

Sarna
Sarna: mnie za nieodpisywanie na privie na murzyńską listę dawały półgłówki.

Urażone ego może bardzo boleć. :C
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Yyy, spoko. :D W sumie fajnie, taki rodzaj lokalnego patriotyzmu niemalże. ;D

Bardzo wyrozumiała jesteś:)
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że spokojnie bym dostała więcej ale to ja zawaliłam sprawę. :| Choć faktycznie łatwo poszło, ciekawe czy oni ponoszą za to jakąś większą odpowiedzialność. Twój też jest ziołowy, choć może mieć wypisane nazwy po łacinie. :-D Widzę, że skład podobny też do tych moich.


możliwe ze przepłaciłam, może to to samo, tylko inaczej się nazywa, podobno dużo odpowiedników lekarstw jest podobnych, a my tzn ja tak robię, jak zapiszą to kupuje i biorę, może bardziej powinnam się przyjrzeć co mi zapisują.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie ciekawi czy dobiję do top do 12, bo kiedyś trzeba spać i nie wiem czy wraz ze snem nie nadejdzie usunięcie tego konta, bo nic tu się nie dzieje

o nic tu nima, ja mam konto jakieś z grudnia, nawet nie wiedziałam ze mam, gdyby na mailu mi nie przypomnieli że mam tu konto kilka dni temu, a to sobie myślę a co tam, powygłupiam się trochę i pewnie zaraz tez wyciszę się na jakiś czas, ale konto sobie zostawię.
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: o nic tu nima, ja mam konto jakieś z grudnia, nawet nie wiedziałam ze mam, gdyby na mailu mi nie przypomnieli że mam tu konto kilka dni temu, a to sobie myślę a co tam, powygłupiam się trochę i pewnie zaraz tez wyciszę się na jakiś czas, ale konto sobie zostawię.

Skoro przypominają to nie ma po co zostawiać:) Przejrzałem forum i bieda niesamowita. Nawet porad dotyczących mody nie ma u kogo zaczerpnąć haha
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: powygłupiam

A i powygłupiać się chyba nie ma z kim.
Erf
Erf
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo wyrozumiała jesteś:)

Oczywiście współczuję CL. :D

Sarna
Sarna: możliwe ze przepłaciłam, może to to samo, tylko inaczej się nazywa, podobno dużo odpowiedników lekarstw jest podobnych, a my tzn ja tak robię, jak zapiszą to kupuje i biorę, może bardziej powinnam się przyjrzeć co mi zapisują.

Warto sprawdzać, ja z samej ciekawości lubię. Ale ten mój też jakiś tani nie był, wiec chyba taki urok tych leków. Szczególnie, że zapalenie zatok, to chodliwy temat. ;)
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: powygłupiać się chyba nie ma z kim

poczekamy, może jakieś starocioty pojawią się lada dzień.
Policjan
Policjan
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście współczuję CL. :D

Współczucia to za mało. Toż to cały weekend psu w d... z tego powodu:/ Jak ja żałuję, że nawet na chwilę założyłem tu konto!:(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.