kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

tibauld
tibauld
  19 marca 2017

Mam tyle z macho, co Ty z miss Ukrainy. Fakt, faktem czasem się muszę odgonić od natrętnych pań, i się zastanawiać po czym są. :(
Wypiłem całe zapasy w Hiszpanii, Francji, Niemczech, to mi się znudziło. Brzuch tylko urósł i się wiele szarych komórek utopiło. ;/

LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Fe fe fe, nie możemy mieć czegoś wspólnego!
Dogonić? Ojej, niby podbijają do ciebie tlumami. Może przyciagasz nieszczęścia? Może kobiety mają dobre serce i szkoda im ciebie? Tym bardziej, stara rura i to z piwnym brzuszkiem :ziober2:

Kierva, gnojek dodał mnie na CL.. 20 minut szukałam innego konta ;-D

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fe fe fe, nie możemy mieć czegoś wspólnego!

Na jednym świecie żyjemy, jak zwykle inteligentna. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Dogonić? Ojej, niby podbijają do ciebie tlumami. Może przyciagasz nieszczęścia? Może kobiety mają dobre serce i szkoda im ciebie? Tym bardziej, stara rura i to z piwnym brzuszkiem

Nawet takie 12/10 mogą być opcją charytatywną? :( Ciekawe jak się potem czują, jak człowiek powie im spadaj. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Kierva, gnojek dodał mnie na CL.. 20 minut szukałam innego konta ;-D

Twoja psiapsióła ponad rok temu Cię szukała, powiedziałem że jesteś na Krymie i wytaczasz największe działa.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Nadal jestem blondi, więc o jakiej inteligencji mowa?
A jakie to 12/10? Nawet nie wiem co cię w nich przeraża. Tym bardziej mnie dziwisz. Ludzie szukają i wybierają sobie co lepsze, a ty wolisz niższa półkę?
O której mowa? Agniesi?

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal jestem blondi, więc o jakiej inteligencji mowa? A jakie to 12/10? Nawet nie wiem co cię w nich przeraża. Tym bardziej mnie dziwisz. Ludzie szukają i wybierają sobie co lepsze, a ty wolisz niższa półkę? O której mowa? Agniesi?

A no tak.
To taka kobieta, której nic nie brakuje i większość chciałaby być na twoim miejscu. :rotfl: Ja tam jestem nie do poderwania. Ofiarą też nie jestem, żeby od tak dać się złapać babie. :rotfl:
O tej właśnie. Innych psiapsiółek przecież nie miałaś...
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

A tej 10/10 to co brakuje, że ma 2 punkciki mniej? :ziober2:
Ojej, ty chociaż raz w życiu jakaś kobietę miałeś? Bo nie mam pojęcia z czym wiąże się twój strach przed płcią przeciwną. Jakaś laska cię kiedyś skrzywdziła? :ziober2:
Skąd wiesz czy innych nie miałam jeśli pół godziny temu pisałeś, że mnie nie znasz ;-D

LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Pamiętasz może jej login? :ninja:

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A tej 10/10 to co brakuje, że ma 2 punkciki mniej? Ojej, ty chociaż raz w życiu jakaś kobietę miałeś? Bo nie mam pojęcia z czym wiąże się twój strach przed płcią przeciwną. Jakaś laska cię kiedyś skrzywdziła? Skąd wiesz czy innych nie miałam jeśli pół godziny temu pisałeś, że mnie nie znasz ;-D

Której?
Tak. Chciałbym raz sam sobie jakąś znaleźć a nie tak, że to ja zawsze jestem szukany. ;/ A nie to od 14 roku życia zawsze one mnie podrywały. Pierwsza miała 2 lata więcej. ;/
Napisałem, że tak czy inaczej się nie znamy, znaj różnicę...
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętasz może jej login?

I tak jej tu nie ma od 21.09.2016. To po co Ci ona...
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Reszcie kobiet które nie zasługują na miano 12stki!
Nigdy w życiu sam nie poderwales kobiety? Przerazasz mnie.
Kiedy ostanni raz byłeś w związku? ;-D
Nadal nie czuję różnicy :ninja:

Nie prosiłam o komentarz, a o login.

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Reszcie kobiet które nie zasługują na miano 12stki! Nigdy w życiu sam nie poderwales kobiety? Przerazasz mnie. Kiedy ostanni raz byłeś w związku? ;-D Nadal nie czuję różnicy Nie prosiłam o komentarz, a o login.

Tak obrazowo pokazałem, że były ładniejsze od tych ładnych. Jak Ty na serio wszystko bierzesz.
Dwa razy, niewiele jest dziewczyn, które mi się podobają.
Dawno temu, jak się jeździ po świecie to nie ma się czasu.
Nie wiele rzeczy możesz o mnie powiedzieć. Gdzie teraz jestem?
Zonamodna. :P
dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017

No i po co było się główkować jak sam wszystko wyszczekał :) o kierwa to się nazywa mieć "szczęście" d83dde0f

LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Nigdy nie mogłam zrozumieć twojej pokreconej logiki.
Samotny wilk, jakie to teraz modne. Ooo proszę, musisz być wyjątkowy jak masz taaaakie wymagania. Niestety obydwoje wiemy ze tak nie jest, dlatego zdziwiles mnie znowu :ziober2:
Nie jestem w stanie nawet powiedziec o ktorej wstałeś i co jadles na sniadanie, co nie zmienia faktu ze "znamy" się z forum.. Co dla Ciebie znaczy ynternetowa znajomość? :mrgreen:
Kierva, faktycznie! Dziękuję!

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie mogłam zrozumieć twojej pokreconej logiki. Samotny wilk, jakie to teraz modne. Ooo proszę, musisz być wyjątkowy jak masz taaaakie wymagania. Niestety obydwoje wiemy ze tak nie jest, dlatego zdziwiles mnie znowu Nie jestem w stanie nawet powiedziec o ktorej wstałeś i co jadles na sniadanie, co nie zmienia faktu ze "znamy" się z forum.. Co dla Ciebie znaczy ynternetowa znajomość? Kierva, faktycznie! Dziękuję!

Nikt nie może jej nigdy dogonić, czasem ja sam mam problem. ;/
Jakie to modne? Jest przecież inaczej. Ty akurat możesz dużo wiedzieć i jeszcze więcej.
Nic nie znaczy, bo możesz sobie udawać bycie kim chcesz.
10 euro. Podać konto?
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie może jej nigdy dogonić, czasem ja sam mam problem. ;/

Milo, ze zrozumiales ze problem lezy po Twojej stronie. Czyli jednak jestem yntelygentna blondy :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie to modne? Jest przecież inaczej.

Wlasciwie to zauwazylam co innego. Ludzie z doswiadczeniem nie chca sie tak chetnie wiazac z innymi osobami. To nie to samo co nawinosc i ciekawosc w wieku nastu lat.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty akurat możesz dużo wiedzieć i jeszcze więcej.

Jaaa? Mam swoja podreczna encyklopedie uzytownikow fotki.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nie znaczy, bo możesz sobie udawać bycie kim chcesz.

No wlasnie to po co bylo mnie odrzucac? :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: 10 euro. Podać konto

Nie stac mnie, bide klepie na wojnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.