kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Milo, ze zrozumiales ze problem lezy po Twojej stronie. Czyli jednak jestem yntelygentna blondy

Po 20 postach dopiero się cytowania uczysz, nie bądź taka do przodu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasciwie to zauwazylam co innego. Ludzie z doswiadczeniem nie chca sie tak chetnie wiazac z innymi osobami. To nie to samo co nawinosc i ciekawosc w wieku nastu lat.

Nigdy nie byłem naiwny i hipokrytą staram się nie być.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaaa? Mam swoja podreczna encyklopedie uzytownikow fotki.

Zaczyna się na a i kończy na tą samą literę, zapewne chcesz dodać?
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie to po co bylo mnie odrzucac?

Ja Ciebie przyjmować nie chcę a co dopiero odrzucać, zrozum. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie stac mnie, bide klepie na wojnie.


Jak zwykle to mnie musi być stać. ;/
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po 20 postach dopiero się cytowania uczysz, nie bądź taka do przodu.

Bardzo smieszne. Na laptopie nie mam polskiego jezyka. Przyznaje racje, z telefonu nie ogarniam tematu cytowania ;-D Wlasciwie to wydaje mi sie, ze sie nie da. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie byłem naiwny i hipokrytą staram się nie być.

Ojej, twardy orzech do zgryzienia.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczyna się na a i kończy na tą samą literę, zapewne chcesz dodać?

Nie mow mi co mam pisac. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja Ciebie przyjmować nie chcę a co dopiero odrzucać, zrozum.

Dobrze, ze ja nie potrafie sie obrazac. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: stać. ;/

No halo, a kto tu jest menszczyznom? Chyba nie ja ;-D
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo smieszne. Na laptopie nie mam polskiego jezyka. Przyznaje racje, z telefonu nie ogarniam tematu cytowania ;-D Wlasciwie to wydaje mi sie, ze sie nie da.

Jednak doceniasz dowcipność. Da się, bo sam próbowałem. Jednak jak wiadomo, Ty możesz mieć problem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojej, twardy orzech do zgryzienia.

Dlaczegóż?
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mow mi co mam pisac.

To było podsumowanie Twojej jakże zacnej encyklopedii i żeby nie okładki, to by miała czyste kartki.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, ze ja nie potrafie sie obrazac.

Gdzie tu jaka inwektywa, co?
Konto usunięte
Konto usunięte: No halo, a kto tu jest menszczyznom? Chyba nie ja ;-D

Chatę mam posprzątaną, sam gotuję to co Ty mi dasz w zamian? :rotfl:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Da się, bo sam próbowałem. Jednak jak wiadomo, Ty możesz mieć problem.

NIE DA SIE. Temat zamkniety. Naumialam sie cytowac i jest dobrze. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczegóż?

Lubie naiwnych ludzi, latwiej znajduje z nimi wspolny jezyk. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To było podsumowanie Twojej jakże zacnej encyklopedii i żeby nie okładki, to by miała czyste kartki.

Przeciez wiesz, ze zawsze mi latalo zycie prywatne innych ludzi z forum. Tutaj znajomi sie koncza od razu po wcisnieciu guzika wyloguj.
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie tu jaka inwektywa, co?

Sam fakt, ze mnie odrzucasz - boli.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chatę mam posprzątaną, sam gotuję to co Ty mi dasz w zamian?

Ja nigdy nie musze dawac cos w zamian. :ziober2:
Ojej jaki samowystarczalny, faktycznie baby nie potrzebujesz.
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE DA SIE. Temat zamkniety. Naumialam sie cytowac i jest dobrze.

Dobrze, że brzytwa na twojej brodzie działa cuda i ją golisz. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie naiwnych ludzi, latwiej znajduje z nimi wspolny jezyk.


Swój do swego ciągnie, to fakt.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez wiesz, ze zawsze mi latalo zycie prywatne innych ludzi z forum. Tutaj znajomi sie koncza od razu po wcisnieciu guzika wyloguj.

Może i tak.
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam fakt, ze mnie odrzucasz - boli.

Jakbym krył odrzucenie i dawał do zrozumienia że jest inaczej, bolałoby podwójnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nigdy nie musze dawac cos w zamian. Ojej jaki samowystarczalny, faktycznie baby nie potrzebujesz.


Oszukujemy mnie czy siebie?
Po ostatniej było mi bardzo zimno i często na kacu. Jednak ten czas minął bezpowrotnie.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że brzytwa na twojej brodzie działa cuda i ją golisz.

Zazdroscisz, ze mam lepszy zarost niz Ty nibymenszczyzna? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Swój do swego ciągnie, to fakt.

Zdziwilbys sie, o.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym krył odrzucenie i dawał do zrozumienia że jest inaczej, bolałoby podwójnie.

Nie bolaloby gdybys mnie nie wyprowadzal z bledu i udawal, ze wszystko jest cudownie. :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Oszukujemy mnie czy siebie? Po ostatniej było mi bardzo zimno i często na kacu. Jednak ten czas minął bezpowrotnie.

Pol na pol, sprawdzalam czy lykniesz. :ninja:
Jak moze byc zimno po kobiecie? :o Juz rozumiem skad ten wstret do picia. Byly alkoholik :ziober2:
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdroscisz, ze mam lepszy zarost niz Ty nibymenszczyzna?

Ja mam bardzo twardy i gęsty zarost, pudło.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdziwilbys sie, o.

Jednak chyba nie, cobyś nie pisała.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bolaloby gdybys mnie nie wyprowadzal z bledu i udawal, ze wszystko jest cudownie. :-D

Nie poszukuj utopii tam, gdzie jej nie ma. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pol na pol, sprawdzalam czy lykniesz. Jak moze byc zimno po kobiecie? :o Juz rozumiem skad ten wstret do picia. Byly alkoholik

Jestem za starym capem na pewne rzeczy.
Kiedyś może do pewnych stanów dojdziesz ale nie wiem czy masz na to tyle czasu ile trzeba. Wstręt do picia powstał nie ze wstrętu do alkoholu, tylko dla wstrętu do pewnych idei.
Poza tym tych ilości i możliwości sam się czasem bałem. ;/
tibauld
tibauld
  19 marca 2017

Nie wiem co tak zaglądasz w pusty profil i nie wskoczysz mi na ambicję bycia mężczyzną. :mrgreen:

LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam bardzo twardy i gęsty zarost, pudło.

Prawie mi slinka pociekla, po co mnie zachcesz jak nie chcesz sie kolegowac? :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: cobyś nie pisała.

No wlasnie, z takim nastawieniem na dzien dobry to "se moge".
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie poszukuj utopii tam, gdzie jej nie ma. :)

A mialo byc tak pieknie :nutki:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem za starym capem na pewne rzeczy. Kiedyś może do pewnych stanów dojdziesz ale nie wiem czy masz na to tyle czasu ile trzeba. Wstręt do picia powstał nie ze wstrętu do alkoholu, tylko dla wstrętu do pewnych idei. Poza tym tych ilości i możliwości sam się czasem bałem. ;/

Wlasciwie to nawet nie wiem ile masz lat, wiec trudno mi okreslic badz uwierzyc w twoje doswiadczenie. Zawsze mi sie wydawales chlodnym, zamknietym w sobie.. facet typu "nie podchodz bo ugryze" :mrgreen:
Mam nadzieje, ze do takich stanow i wnioskow nie dojde.. rozumiem, ze mozesz mnie nie lubic, ale nie zycz mi zlego.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Szukalam potrzebnej mi informacji, bawilam sie w detektywa. Znalazlam co chcialam, ale potem znalazlam u Ciebie w znajomych Anie i tak zagladnelam niechcacy jeszcze raz, na ten pusty profil nibymenszczyzny. :ziober2:

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie mi slinka pociekla, po co mnie zachcesz jak nie chcesz sie kolegowac?

Po to byś nie tworzyła opowieści z Narnii.
I jaki miałbym z tego profit?
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie, z takim nastawieniem na dzien dobry to "se moge".


Tak jakby zapominasz się trochę. ;/
Konto usunięte
Konto usunięte: A mialo byc tak pieknie

Jak kiedyś znajdziesz sobie kogoś dla kogo będziesz chciała żyć a on dla ciebie, to pogadamy o utopiach.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasciwie to nawet nie wiem ile masz lat, wiec trudno mi okreslic badz uwierzyc w twoje doswiadczenie. Zawsze mi sie wydawales chlodnym, zamknietym w sobie.. facet typu "nie podchodz bo ugryze" Mam nadzieje, ze do takich stanow i wnioskow nie dojde.. rozumiem, ze mozesz mnie nie lubic, ale nie zycz mi zlego.


Z pewnością od Ciebie starszym parę lat. To jednak dobrze się wydawałem, bo to nawet nie maska.;/
Ja Ci nie życzę, obraz pewien przedstawiam...
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukalam potrzebnej mi informacji, bawilam sie w detektywa. Znalazlam co chcialam

Czyli czego?
Konto usunięte
Konto usunięte: potem znalazlam u Ciebie w znajomych Anie


Czasem się tu przechadza, to fakt.
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak zagladnelam niechcacy jeszcze raz, na ten pusty profil nibymenszczyzny.


Ma się tą moc profilu, jak po nim tak łażą te baby, a nibymenszczyzna. :mrgreen:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po to byś nie tworzyła opowieści z Narnii. I jaki miałbym z tego profit?

Srutututu.
Ojej, zawsze trzeba miec z czegos korzysci?

Juz mi sie odwidzialo i nie chce sie z Toba kolegowac. :ziober2:
Po co mi taka nedza!
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jakby zapominasz się trochę. ;/
W jakim sensie, bo jednak jestem tylko blondynka. :o
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kiedyś znajdziesz sobie kogoś dla kogo będziesz chciała żyć a on dla ciebie, to pogadamy o utopiach.

Widocznie nie uda nam sie pogadac na ten jakze ciekawy temat. Takie rzeczy to nie dla mnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Z pewnością od Ciebie starszym parę lat. To jednak dobrze się wydawałem, bo to nawet nie maska.;/ Ja Ci nie życzę, obraz pewien przedstawiam...

Niby wiekiem mozna okreslic zyciowy bagaz czlowieka? Cieszy mnie to niezmiernie.
Dobrze? Jak Ty zyjesz na tym swiecie? :mrgreen:

Odczuwalne byly zyczenia w Twoich slowach ;-D
tibauld
tibauld
  19 marca 2017

Słaby zarost?
:fakju:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli czego?

Gdybym chciala abys wiedzial to nie prowadzilabym sledztwa. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem się tu przechadza, to fakt.

Znowu znajoma mordka ;-DDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: tak łażą te baby

Ojeeejejeje, nie wlewaj sobie tak.. bo sie zakochasz sam w sobie. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.