kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

LekkoscBytu
LekkoscBytu
  19 marca 2017

Wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic te paluszki? :ziober2:

Mniam, smaka narobiles, zaraz znowu cos napiszesz ze zrobi mi sie przykro. To ide sie leczyc alkoholem.

Do kiedystam nie kolego nibymenszczyzno! :ziober2:

tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Srutututu. Ojej, zawsze trzeba miec z czegos korzysci?Juz mi sie odwidzialo i nie chce sie z Toba kolegowac. Po co mi taka nedza!

Maria Teresa się znalazła od pytań retorycznych.

Ja tam też nie narzekam z tego obrotu sprawy.
Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim sensie, bo jednak jestem tylko blondynka. :o

Sama piszesz, że gryzę i Cię nie lubię?
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie nie uda nam sie pogadac na ten jakze ciekawy temat. Takie rzeczy to nie dla mnie.

Ponieważ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby wiekiem mozna okreslic zyciowy bagaz czlowieka? Cieszy mnie to niezmiernie. Dobrze? Jak Ty zyjesz na tym swiecie? Odczuwalne byly zyczenia w Twoich slowach ;-D

Czasem można a czasem wręcz przeciwnie.
Jako buntownik i renegat.
Chciałabyś abym cokolwiek Ci życzył...
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym chciala abys wiedzial to nie prowadzilabym sledztwa.

I tak tam niczego nie znajdziesz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Znowu znajoma mordka ;-DDDD

Tobie z pewnością mniej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojeeejejeje, nie wlewaj sobie tak.. bo sie zakochasz sam w sobie.


Wierzę, że to kiedyś nastąpi. :ninja:
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic te paluszki? Mniam, smaka narobiles, zaraz znowu cos napiszesz ze zrobi mi sie przykro. To ide sie leczyc alkoholem.Do kiedystam nie kolego nibymenszczyzno!

Akurat Ty mi możesz cokolwiek dyktować. :mrgreen:
Po to wstawiłem zdjęcie...:rotfl: Alkohol jest be.
Baj.
nikita8310
nikita8310
  21 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece. Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują. Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest? Wymagania i debilstwo ponad wszystko?


chciałam zauważyć nie każda laska ma tu zdjęcia samej dupy niektóre mają np. samej twarzy bo uważam że fajnie jest widzieć z kim się pisze i na dzień dobry normalnemu kolesiowi powinno to wystarczyć, za to nie brakuje zdjęć facetów w samych galotach pokazujących sześciopaka, klatkę i brakuje tylko żeby jeszcze ptaka pokazali a jak jeszcze wyjedzie do mnie z pytaniem jakie mam majtki na sobie to odpowiadam że srakie bo czego tu się spodziewać...zastanów się czego tu szukasz i pisz do dziewczyn które maja zwyczajne profile a nie np. ,,o lekkim zabarwieniu erotycznym'' bo bez obrazy ale nie wiem jak to ująć. Ludzie szukający czegoś sensownego powinni chyba zwracać uwagę na coś innego a może trzeba po prostu zmienić portal sama zaczynam się zastanawiać co tu robię...
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 marca 2017
Eldim
Eldim: Witaj, mam do Ciebie trzy pytania: 1. Czy sądzisz, że kriogenika jest dla nas drogą do zatrzymania procesu starzenia się komórek? 2. Czy Zidane dobrze postąpił nokautując z główki Materazziego w finale mundialu w 2006 roku? 3. Jak wyglądałyby krzesła, gdybyśmy mieli kolana z tyłu?


ad1
Raczej na spowolnienie tego procesu, na chwilę obecną wykorzystywana jest do tzw. leczenia zimnem, z pewnością dalszy rozwój nauki i postęp technologiczny poszerzy te możliwości.
Może czeka nas Seksmisja, rządy kobiet, a samce przejdą do gablot muzealnych jako tzw. relikty przeszłości?
Wiesz, to nie byłoby takie głupie, my sobie bez was poradzimy, a wy w gablotach będziecie prezentować się doskonale i okazale, no i te tlumy zwiedzająco-wzdychających pań, no miodzio.
Już teraz możecie prężyć swą pierś kurzą, niech się baby burzą, a co, przyszłość świetlana dla każdego pana
ad2
Nic z tego kolego, kompletnie mnie nie interesują mecze, mogłabym popytać chłopaków, ale i tak bym pewnie zaliczyła wtopę więc wychodząc z założenia "jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz" nie pretenduje do miana znawczyni i miłośniczki futbolu, popytaj Lodzi, ona wie zawsze o co komu chodzi (nie dziękuj), podobno sama tez kopała, ale teraz lata już nie te no i za duży brzuch.
ad3
nie jest to możliwe, musimy mieć stawy skrętnie naprzemiennie, tyłek do tyłu, kolana do przodu, no ale gdyby, to tyłek byłby z przodu i pierdziałbyś sobie prosto w nos, fe, lepiej już nie kombinuj, jak ci niewygodne oparcie z tyłu krzesła przerzuć się na klęcznik

Eldim
Eldim: k

a teraz kolej na Lodzie, musisz nas traktować równo, Lodka to mściwy kobitas

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

dywersantka
dywersantka
  24 marca 2017

Jagna, nie przejmuj się. Ameba, przetrwała bez mózgu miliony lat. W tym upatruj nadzieję dla siebie d83dde03

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 marca 2017

masz rację grzybie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 marca 2017

Jagna i Lodka, zabójczy duet z fotki.pl. To byłby tytuł na dramat czy komedię?

Podejmujesz wyzwanie?
dywersantka
dywersantka
  24 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jako moderator, bardzo się wysilił, na zaje... konstruktywną krytykę :) Nic dziwnego, że użytkownicy mają o was takie zdanie :) A ten Twój awatar ...... normalnie mnie na kawałki rozwala d83dde03

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic dziwnego, że użytkownicy mają o was takie zdanie :)

Wypowiadasz się w imieniu użytkowników tego forum, których nieraz nazywałaś imbecylami. Czyżbyś była głosem imbecyli?

Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie mnie na kawałki rozwala

No i prawidłowo, to się nazywa Fatality. Twój niestety mnie nie rozwala, ale rozumiem, że wyświadczasz nam pewną przysługę nie pokazując twarzy, doceniam przejaw empatii.
Podejmujesz wyzwanie?
dywersantka
dywersantka
  25 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: dywersantka: Nic dziwnego, że użytkownicy mają o was takie zdanie :) Wypowiadasz się w imieniu użytkowników tego forum, których nieraz nazywałaś imbecylami. Czyżbyś była głosem imbecyli? dywersantka: normalnie mnie na kawałki rozwala No i prawidłowo, to się nazywa Fatality. Twój niestety mnie nie rozwala, ale rozumiem, że wyświadczasz nam pewną przysługę nie pokazując twarzy, doceniam przejaw empatii.


właśnie spełniłeś jeden z podstawowych wymogów, by otrzymać nominacje moderatorskie.... "Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie". Zapamiętaj sobie dziecko drogie jedno.... to na co ja jako użytkownik mogę sobie pozwolić, tobie jako moderatorowi pewnych zasad przekroczyć nie wolno,a ty jesteś zwykły i dość popularnym niestety wśród moderacji- hipokryta. Jeżeli ty, wypowiadasz się na forum publicznym portalu w taki sposób, to czego ty wymagasz od użytkowników takich jak ja? Przykład idzie z góry- niestety d83dde03 d83dde02
dywersantka
dywersantka
  25 marca 2017

Coś jeszcze chłopczyku z pistolecikiem- na wodę?:)



tutaj masz prawdziwy, niezardzewiały i wciąż sprawny d83dde02

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 marca 2017

Złóż na mnie skargę do Trybunału Konstytucyjnego. Jestem takim złym gliną. Jak ten... Tomy Ly Dżons w ściganym d83dde02

Podejmujesz wyzwanie?
dywersantka
dywersantka
  25 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Szczerze? Zwisa mi(jak ten karabin) i powiewa jak flaga na wietrze kto tutaj moderuje. Na swoje szczęście, to nie ja, znalazłam się w gronie porąbańców :) Za dobrze znam to wasze kółko wzajemnej adoracji, by się wysilać na skargi które i tak nic nie dadzą w kręgach gdzie panuje kolesiostwo, ale skoro wy wymagacie czegokolwiek od nas, to wypadałoby chociaż marginalnie wykazać się tym samym a tu niiiiiii c*****aaaaaaaaaaa. Gdybyś miał jeszcze ochotę postrzelać sobie w kolana, to ja chętnie ci go pożyczę d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.