kaate1994
kaate1994
  1 listopada 2016 (pierwszy post)

od ostatniego czasu mam problem z komentarzamy typu ,, czy nie wysylalas komus nagich fotek bo znalazlem ,am twoj profil itp na na koncu linki do stron '' Nie nie wysylalam bo jestem osoba normalna .
nie ukrywam bardzo mnie to denerwuje poniewaz to nie jest jeden komentarz tylko czasem jest sytulacja ze moje zdjecia sa tym zaspamowane , ciagle usuwam oraz zglaszam jako spam lecz widze ze nadal sie to powtarza .
moje pytanie czy administratorzy moga cos z tym zrobic ?
staje sie to nudne i wkurzajace .
prosze o rade oraz Pozdrawiam

Kasia.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ukrywam bardzo mnie to denerwuje poniewaz to nie jest jeden komentarz tylko czasem jest sytulacja ze moje zdjecia sa tym zaspamowane , ciagle usuwam oraz zglaszam jako spam lecz widze ze nadal sie to powtarza . moje pytanie czy administratorzy moga cos z tym zrobic ?

Administracja jest głucha na nasz apel żeby coś z tym zrobili http://fotka.com/forum/fotka/1187262,Dlugotrwaly_atak_bot nie pozostaje Ci nic innego, jak w dalszym ciągu usuwać i zbytnio nie wczuwać się co tam bot wypisuje...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
niewieminiepowiem
niewieminiepowiem
  1 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę o rade

Zmień płeć z Kobiecej na męską
Konto usunięte
Konto usunięte: czy nie wysyłałaś komuś nagich fote

To ci takich rzeczy może nie będą wysyłać
greencollarworker
greencollarworker
  2 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: od ostatniego czasu mam problem z komentarzamy typu ,, czy nie wysylalas komus nagich fotek[...] prosze o rade oraz Pozdrawiam Kasia.


Zablokuj możliwość dodawania komentarzy pod swoimi zdjęciami. To chyba jedyne wyjście.
LuKe1390
LuKe1390
  9 listopada 2016

Uważajcie na te panią fotka.com/profil/Kruszynka96

pod waszym zdjęciem napisze komentarz który będzie się odnosił do tego iż ktoś was prawdopodobnie nagrał nagiego i wgrał film na YouTube co jest totalna bzdurą podaje linka do niby YouTube wygląda następująco.

Tu przykład próby wyłudzenie od mnie wysłania SMS no niestety nie powiodła się.

wtftube.pl/watch/?v=m_n.LuKe1390#

Własnie wtedy włącza wam się spreparowana strona portalu YouTube.

Teraz podam poprawny link do serwisu YouTube. youtube.pl/watch/?v=m_n.LuKe1390# film nie istnieje.

A na spreparowanie stronie po włączeniu przycisku play wyskakuje prośba o wysłanie SMS za kasę. Koszt jednej otrzymanej wiadomości to 7,38 zł z VAT. reszta jest opisana niżej. Oprócz tego bezprawnie i bez mojej wiedzy skopiowała sobie link do mojego profilu FaceBook po czym wkomponowała go w opis filmu.

Opis brzmi następująco.

O to widzicie nagranie fajnego kolegi :P Nagranie nie jest Moje, znajoma mi podesłała, ale trzeba przyznać jedno, typek jest niezły! xD Wydaję mi się, że to jest FaceBook tego gościa z tego filmiku :P - facebook.com/profile.php?=7432645066541

Przypominam się jeśli do godziny strona spreparowana serwisu YouTube nie zniknie jak i mój link z opisu do profilu mojego FaceBook'a niestety będę zmuszony sprawę zgłosić dalej a na pewno ktoś na tym ucierpi i poniesie duże konsekwencje to jest przestępstwo dziękuje.

Skoro próbuje skontaktować się z administracja ale zupełnie jestem olany no to wychodzi na to ze portal fotki wspłópracuję z daną osoba i nie chce nic jej zrobić tak więc konsekwencje tego na prawdę mogą być większe i nie skierowane na jedną osobę a na całą administracja właśnie tego forum może być podjęte działanie zamknięcia serwera ze względu na łamanie prawa w wymuszeniach pieniędzy na "userach, Clientach" danego Forum. Tak więc Administracja niech się ogarnie i zrobi coś z tym syfem a Pani wyżej wymieniona która wkleja komentarze klientom forum musi zostać ukarana banem równym 0 perm za takie coś bez względny.

Regulamin z strony Spreparowanej wtftube.pl/ na której jest niby filmik rozebranego pana oczywiście musicie zapłacić za obejrzenie niby filmu którego i tak na prawdę nie ma.

Regulamin serwisu fastpay.pl
§1 Wstęp
1) Organizatorem serwisu jest PGNC LLC z siedzibą w One Commerce Center, 1201 Orange
Street, Suite 600, Wilmington, Delaware 19899-0511 USA (zwany dalej Organizatorem).
Adres do korespondencji jest taki sam jak adres siedziby. Adres mailowy:
support@iopryme.net.
2) 2. Z usług Serwisu mogą korzystać użytkownicy telefonów komórkowych będący
abonentami sieci PTK Centertel Sp. z o.o. (ORANGE), Polkomtel S. A. (Plus), P4 Sp. z o.
o. (Play) oraz sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. (T-Mobile) mający prawo do ich
użytkowania w tym do korzystania z usług MT.
§2 Definicje
1) Serwis internetowy - „Serwis” - oznacza serwis, dostępny na stronie www.fastpay.pl wraz z
treściami na niej udostępnionymi. Serwis jest przeznaczony do korzystania przez
Użytkowników zgodnie z niniejszym regulaminem.
2) Użytkownik - osoba odwiedzająca stronę, która zarejestrowała się w serwisie.
3) Wydawca – właściciel strony internetowej, która promuje serwis i udostępnia treść.
4) SMS MT - (Short Message Service Mobile Terminated) jest to wiadomość SMS, która
zostaje wysłana do użytkownika, w wykonaniu złożonego wcześniej przez użytkownika
zgodnie z niniejszym Regulaminem zamówienia, który to SMS zawiera zamówioną przez
użytkownika treść, za którą użytkownik dokonuje opłaty.
5) Usługa MT „OPRYM” - usługa subskrypcji Premium MT, którą może aktywować wyłącznie
Użytkownik telefonu komórkowego. W ramach usługi Użytkownik będzie otrzymywał w
co trzy dni licząc od dnia zapisania zamówione treści tj. informacje o aktywacji (przedłużeniu
działającej usługi) lub wiadomości zawierające cytaty filmowe/treści humorystyczne. Koszt
odebrania wiadomości sms ponosi użytkownik. Warunkiem skorzystania z serwisu jest posiadanie
środków nakoncie oraz przebywanie w zasięgu sieci komórkowej.
6) Rejestracja – polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego poprzez wskazanie adresu
email, unikalnego loginu oraz wykreowanego przez siebie hasła.
§3 Zasady Ogólne
1) Użytkownicy zobowiązani są do korzystania z Serwisu w granicach obowiązującego w
Polsce prawa, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu oraz dobrymi
obyczajami, w szczególności dotyczącymi korzystania z sieci internet.
2) Użytkownik w szczególności nie może:
a) naruszać praw bądź zakłócać możliwości korzystania z Serwisu przez innych
użytkowników;
b) naruszać praw własności intelektualnej osób trzecich;
c) korzystać z Serwisu w sposób, który może doprowadzić do naruszenia prawidłowego
działania oferowanych w nim usług.
3) Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za wysyłanie wiadomości SMS, przez osoby
nieuprawnione z telefonu użytkownika.
4) Użytkownik serwisu zobowiązany jest podać w trakcie rejestracji wyłącznie swoje
prawdziwe i zgodne z prawem dane, a w szczególności należący wyłącznie do niego
aktywny adres e-mail. Za posłużenie się przez użytkownika adresem e-mail innej osoby
właściciel serwisu www.iopryme.net nie ponosi odpowiedzialności.
5) Użytkownik zobowiązuje się do niewykorzystywania serwisu w celu pobierania treści o
charakterze bezprawnym w szczególności treści naruszających przepisy prawa autorskiego
oraz których dystrybucja stanowi złamanie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
6) Serwis oraz Dostawca nie ponoszą odpowiedzialności za treści udostępnione przez
Wydawcę.
7) Za wszelkie treści naruszające prawo, zasady dobrych obyczajów oraz Regulamin,
odpowiada Wydawca - właściciel strony promującej Serwis.
8) Wydawca, naruszający Regulamin i wymagania Dostawcy, wypłaci karę umowną
w wysokości 1000 EUR (Słownie tysiąc EUR 00/100) za każdy przypadek naruszenia.
§4 Uzyskanie dostępu do Serwisu
1) Użytkownik uzyskuje dostęp do zasobów serwisu bez limitu po dokonaniu aktywacji
serwisu aż do czasu jego dezaktywacji.
2) W celu skorzystania z Usługi MT „OPRYM” (aktywacji serwisu) użytkownik powinien
przeprowadzić rejestrację na stronie internetowej www.iopryme.net i (w zależności
od operatora) wysłać sms o treści START OPRYM na numer 60655, dzięki czemu otrzyma
na swój telefon komórkowy kodu PIN. Kod ten należy podać w formularzu serwisu
internetowego po zarejestrowaniu się. Usługa będzie dostępna od 01.09.2016 do odwołania.
3) Kod PIN, o którym mowa w pkt. 2 wysłany zostanie w bezpłatnej wiadomości sms na
telefon Użytkownika niezwłocznie po aktywowaniu usługi.
4) Koszty wysłania wiadomości jest zgodny z cennikiem operatora.
5) Użytkownik aktywujący subskrypcję usługi „OPRYM” wyraża zgodę na otrzymywanie
wiadomości z zamówioną treścią w częstotliwościach i o porach wskazanych w niniejszym
Regulaminie na podany przez siebie numer telefonu.
6) Użytkownik otrzyma wiadomość co trzy dni o godzinie 11.
7) Koszt jednej otrzymanej wiadomości to 7,38 zł z VAT
8) Opłaty pobierane są w drodze obciążenia rachunku telefonicznego abonenta (w przypadku
telefonu na abonament) albo potrącenia opłaty z konta abonenta (w przypadku telefonu na
kartę pre-paid). 9. W celu zakończenia działania usługi „OPRYM” (dezaktywacji serwisu)
należy wysłać sms o treści STOP OPRYM numer 60655. Koszt wiadomości jest zgodny z
cennikiem operatora.
9) Wiadomość dezaktywująca usługę musi być w każdym przypadku wysłana z numeru
telefonu komórkowego, dla którego usługa została zamówiona.
10)W celu korzystania z Usługi użytkownik powinien mieć włączony telefon komórkowy, na
który zamówił Usługę w czasie, w jakim zgodnie z regulaminem ma nastąpić otrzymanie
wiadomości.
11) Całkowitą odpowiedzialność za ewentualne błędy przy zamawianiu Usługi (w szczególności
wpisanie w treści SMSa nieprawidłowej treści, wysłanie SMSa na nieprawidłowy numer
skrócony) ponosi użytkownik. Dostawca nie ma obowiązku wysyłania do użytkownika
informacji zwrotnej o przesłaniu niewłaściwej treści SMSa lub o innych błędach przy
zamawianiu Serwisów.
12) Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za skorzystanie z Usługi przez osobę
nieuprawnioną (w tym niepełnoletnią).
§5 Postanowienia końcowe
1) Regulamin usługi dostępny jest na stronie fastpay.pl/regulamin_pl.pdf
2) Dostawca zastrzega sobie prawo w dowolnym czasie do zmiany niniejszego Regulaminu lub
innych zasad i warunków świadczenia usług i funkcjonowania Serwisu. Informacja o
zmianach będzie umieszczona na stronie internetowej Serwisu. W przypadku zmiany
regulaminu Uczestnik ma prawo do rezygnacji z serwisu.
3) Przystępując do korzystania z Serwisu i Usługi MT "OPRYM" użytkownik akceptuje treść
niniejszego Regulaminu i zobowiązuje się stosować warunki i zasady określone w
Regulaminie. Użytkownik ponosi wyłączną i osobistą odpowiedzialność za bezprawny oraz
niezgodny z niniejszym regulaminem sposób korzystania z Serwisu, z uwzględnieniem
odpowiedzialności karnej oraz cywilnej.
4) Reklamacje dotyczące działania serwisu należy składać w formie elektronicznej na adres
email: support @ iopryme.net, bądź pisemnie na adres „Dostawcy”. Reklamacje
powinny zawierać datę i numer telefonu, z którego wysłano wiadomość SMS, jak również
dokładny opis i powód reklamacji.
5) Reklamacja może tyczyć się okresu jedynie 30 dni wstecz od chwili jej zgłoszenia i
działania usługi. Okres powyżej 30 dni wstecz nie będzie rekompensowany w razie
ewentualnych reklamacji. Rozpatrzenie takiej reklamacji będzie realizowane zgodnie z pkt
V.5.
6) Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostateczne zapoznania się Użytkownika z
ewentualnymi kosztami korzystania z usługi.
7) Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania poprawnie złożonej
reklamacji i odesłane na adres wskazany przez Użytkownika.
8) Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostateczne zapoznania się Użytkownika z
ewentualnymi kosztami korzystania z usługi.
9) Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za problemy w funkcjonowaniu Serwisów, jeżeli
nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Dostawca przy zachowaniu należytej staranności nie
był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku
problemów w funkcjonowaniu Serwisów związanych z jakością usług świadczonych przez
operatorów sieci GSM oraz zdarzeń o charakterze siły wyższej.
10)Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w świadczeniu Serwisów zaistniałe z
przyczyn technicznych (np. konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu). Dostawca nie ponosi
odpowiedzialności za koszty poniesione przez użytkownika, wynikające z dokonania
zamówienia niezgodnie z

zielonyrobaczek
zielonyrobaczek
  11 listopada 2016

Nie spinaj się tak, ten link z facebooka prowadzi do profilu osoby, która go otwiera ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.