Avatar użytkownika ragniragni
Posty: 93 (po ~340 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
ragni
  17 lutego 2016 (pierwszy post)

Ja w kwestii formalnej, z pytaniem. Otoz, czy unikalne loginy typu Przemoooo444, Truskaweczkaaaxxx69 itd maja dla Was w dzisiejszych czasach jeszcze jakas wartosc? Czy indentyfikujecie w ten sposob innych uzytkownikow i jest to przydatna funkcja? A jesli nie. to co myslicie o pomysle aby uwolnic sie od loginow tj. kazdy nadawalby sobie dowolny, nieunikalny, nick /imie, bardziej popularny pseudonim itd/? Czy to wprowadziloby wiecej pozytku /wieksza identyfikacja z wlasnym nickiem/ czy tez szkody /koniecznosc identyfikowania przez avatar a nie sam login/?

Z gory dzieki za uwagi.

/ragni

Avatar użytkownika Yrekp76plYrekp76pl
Posty: 286 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
Yrekp76pl
  25 lutego 2016

Woland tak to troche czytam i zgodze sie z twoim zdaniem , kiedys bylem opkiem na o2 tam na czacie wpiers sugerowano tez zeby imie i nick zostal ;bylo to madre w pewiwn sposob jaki juz ty opisales ja dodam jedynie jak zrobila swego czasu tez interia zamiast nicku wpisujesz sobie jakis nick ale zmienic mozesz raz na 7 dni jak dobrze pamietam i im tez to nie wyszlo bo generowanie nowych nickow ppo prostu ich zaczelo zjadac od srodka ;serwer po prostu nie nadazal z przresylaniem danych ;i kolo sie tu zamyka ;ja jestem za imieniem i nazwiskiem i nickiem bo latwiej i szybciej jaest kogos znaleźć niz np irka 1 irka 2 itd to nie ma zadnego pozytecznego sensu ....

@@@@@@Małpa w gaju chytry w raju ....@@@@@@

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.