Dołącz do Klubu Gwiazd
Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd

Dołącz do Klubu Gwiazd

Poznawaj nowe osoby, flirtuj i baw się dobrze.

W Klubie Gwiazd zyskujesz

Brak limitu na nowe rozmowy

Nawiązuj kontakty i pisz wiadomości do wielu nowo poznanych osób!

Będąc w Klubie Gwiazd masz możliwość rozpoczęcia wielu rozmów z innymi użytkownikami jednego dnia. Rozwiń Każda wiadomość przechodzi przez filtr antyspamowy. Fotka zastrzega sobie prawo do nałożenia czasowego ograniczenia na rozpoczynanie nowych rozmów jeżeli wiadomości wysyłane przez użytkownika będą uznawane za spam.

Podgląd decyzji

Zobacz osoby, którym się podobasz i powiedziały Ci TAK.

Dzięki dostępowi do Klubu Gwiazd możesz zobaczyć listę osób, które zdecydowały na Tak na Twoim profilu. Zobaczysz także informację o decyzji przy przeglądaniu profili.

Podglądacz

Dzięki niemu sprawdzisz kto, kiedy i jak często odwiedzał Twój profil.

Dzięki podglądaczowi uzyskasz dostęp do pełnej listy osób, które odwiedziły Twój profil w ciągu ostatnich 30 dni. Zobaczysz także informację o ilości wizyt każdej z osób.

Brak reklam

Członkowie Klubu Gwiazd nie muszą oglądać reklam w serwisie.

Nie będziemy pokazywać reklam przy przeglądaniu przez Ciebie Fotki. Gwiazdy nie otrzymują także wiadomości reklamowych na skrzynkę prywatnych wiadomości oraz adres email.

Wyróżnienie profilu

Więcej gości na profilu to dobra okazja na poznanie nowych osób.

Twój profil będzie wyświetlany w pierwszej kolejności w wyszukiwarce. Dodatkowo Twój login będzie wyróżniony kolorem, a Twój awatar będzie zaznaczony ikoną Gwiazdki.

7 prezentów tygodniowo

Podaruj prezent osobie, która Ci się podoba.

W ramach dostępu do Klubu Gwiazd możesz rozdać 7 prezentów tygodniowo. Gdyby zabrakło Ci prezentów, zawsze możesz wymienić swoje dni Gwiazdy na kolejne.

I wiele więcej

Podgląd głosujących, opcję zmiany loginu i wybór ikonki.

Gwiazdy otrzymują szczególne oznaczenie loginu, które mogą zmienić według własnego uznania i kiedy tylko chcą. Dzięki temu mogą prezentować swój własny styl i wyróżnić się z tłumu. Rozwiń Członkowie Klubu mogą ponadto sprawdzić profile, które oddały Głosy +10 na ich fotki, korzystać z dodatkowych komend na Czacie, zmienić swój login raz na miesiąc, utworzyć animowany avatar, sprawdzić kto dodał ich do Czarnej listy oraz dodawać do 5 wpisów w Grupach. Klubowicze mogą także dowiedzieć się kto dodał ich profil do swojej listy ulubionych. Oprócz tego ich pytania i reklamacje są rozpatrywane przez dział obsługi klienta w pierwszej kolejności.

Wybierz swój pakiet
Na ile dni chcesz dołączyć?
14
30
90
180
360
Sposób płatności:
Przelew
10,00 zł
Karta płatnicza
10,00 zł
Telefon
12,48 zł
SMS
11,07 zł
10,00 zł
10,00 zł
Gotówka
10,00 zł
Kup teraz
Kup teraz