konto usunięte

fajne obrazki ...

http://adonai.pl/relaks/zludzenia/?id=62

to ptaki czy twarz kobiety ??

http://adonai.pl/relaks/zludzenia/?id=68

Labedz czy wiewiorka??

http://adonai.pl/relaks/zludzenia/?id=67

Osiol czy foka ??

http://adonai.pl/relaks/zludzenia/?id=83

z ktorej strony patrzymy na okno ??

http://adonai.pl/relaks/zludzenia/?id=87

Zaczarowane miesto...

Moze pozniej dodam wiecej ...

oPaulla
16 stycznia 2010 ~ Fotkowo ~:nutki:
22 February 2010
DiamondGhost
Nie widze w tym ostatnim nic szczególnego.
17 February 2010
oPaulla
~ Fotkowo ~:nutki:
16 January 2010
więcej komentarzy ( 8)
konto usunięte

fajne...

iluzje optyczne kogo widzisz jezus

Kogo widzicie?? Piszcie w komentarzach

esquilo
Zajefajne :D
18 June 2012
Konto usunięte
Dżizis ! XD
5 January 2011
Konto usunięte
wydygalem sie fest xD
29 December 2010
więcej komentarzy ( 76)
konto usunięte

KONIE NA RZEŹ


Oto zdjęcia z transportu koni do Włoch. Jak widać, są one przewożone w fatalnych warunkach. Podróż okazuje się tak trudna, że około 5% koni zdycha przed dotarciem do celu. Zwierzęta nie są pojone, gdyż dzięki temu ich mięso jest bardziej suche lub też jedynym pożywieniem jest często woda z solą, by zwiększyć objętość mięsa. Konie tratują się nawzajem, a gdy jeden upadnie, nie ma szansy już wstać. Pojazdy, którymi przewozi się zwierzęta, są często nieprzystosowane do przewozu koni. Na postoju, by zwierzę wstało stosuje takie metody jak bicie, kopanie lub umieszczanie drutów pod napięciem w odbycie, by oszalałe z bólu zwierzę podniosło się. Podczas transportów nie stosuje się do żadnych przepisów. Na każdym etapie hodowli i transportu łamie się prawo, by obniżyć koszty. Tylko wtedy wysłanie koni jest opłacalne. Jeżeli zwierzę ma szczególnie dużą wartość, dąży się do zmniejszenia wartości konia, by zapłacić mniejsze cło. Zwierzęta są więc bite, oślepiane lub też po ich nogach przejeżdża się samochodem, co oczywiście powoduje ich zmiażdżenie. W końcu cel uświęca środki...trudno nawet wyobrazić sobie ból, jakiego doznaje ten koń, gdy furgonetka przejeżdża po jego nogach, doszczętnie je druzgocąc...
.


to zapewne był kiedyś piękny, siwy koń...


to zwierzę, gdyby tylko mogło, zapewne błagałoby o śmierć...


pracownik rzeźni odrąbał tasakiem nogę konia, która zaklinowała się miedzy prętami, poczym pognał dalej oszalałe z bólu zwierzę...po kilku dniach konie kończą tak...lub tak...
Każdego roku około 50 000 koni zostaje wyeksportowanych z Europy środkowo-wschodniej do Włoch, Francji i Belgii na rzeź. Handel nimi jest jednym z najokrutniejszych i najmniej uregulowanych procederów w Europie.
Polska jest największym eksporterem koni na mięso na naszym kontynencie. Jeszcze dziesięć lat temu w Polsce żył milion koni, a obecnie ich liczba zmniejszyła się do 500 000. Co więcej, każdego roku kilkadziesiąt tysięcy koni opuszcza nasz kraj, by zostać zarżniętych na mięso. 90 procent z nich trafia do Włoch, a pozostałe 10 do Francji i Belgii. Wywożone z Polski konie czeka bardzo długa podróż. Jednym z najodleglejszych miejsc przeznaczenia jest Sardynia oddalona o 2 500 km, co oznacza 95. godzinną podróż. Drogi, którymi podróżują, są często pełne dziur, a kierowcy jadą zbyt szybko.

Skąd pochodzą konie?
Konie są sprzedawane na mięso bez względu na rasę czy wiek, jednak najczęściej do transportów śmierci trafiają konie robocze o kasztanowym umaszczeniu i łagodnym usposobieniu. Większość z nich pochodzi od prywatnych właścicieli. Eksportuje się również wiele koni wyścigowych oraz ze szkółek jeździeckich. Wiele koni przywożonych jest z Litwy a nawet z Rosji i przez Polskę wiezionych do Włoch. Wiele koni jest starych, schorowanych, rannych a nawet ślepych, a z powodu wielkiego popytu na koninę w krajach Europy Zachodniej na mięso eksportowane są nawet zdrowe i silne konie. Źrebięta, których mięso uchodzi we Włoszech za "zdrową żywność" są najbardziej poszukiwane. Ponieważ dokumentacja koni jest często fałszowana, często nie można ustalić ich rzeczywistego pochodzenia. Częste są przypadki kradzieży koni, ponieważ złodzieje wiedzą, iż łatwo będzie zdobyć fałszywe świadectwa pochodzenia zwierząt. Na największym końskim targu w Skaryszewie sprzedawane są tysiące koni.

Kto stoi za tym handlem?
Cosmos Częstochowa,
Oxer Łąki Radzymińskie k/Warszawy,
Polsim Wichrowski Opoczno,
Export-Import Urszula Królikowska Michałowice k/Warszawy,
Skup i Eksport Koni Rzeźnych Kalinowski Edward Dąbrowa Białostocka,
Skup i Eksport Koni Rzeźnych Adam Pietruś Podkraśne k/Zamościa,
Łętowski Roman Świeck Wielki k/Wysokiego Mazowieckiego,
PPHUW Fino Szcześniak Marian,
Luka bazy k/Pułtuska, Ciechanowa i Makowa,
POL-MADI sp. z o.o. Chronówek (Bottura Import SRL. Włochy),
INTER API Sp z o. o. (interapi@wp.pl),
Bogdan STREMLER,
Luidzi,
Bojamex Borki,
p. Bergen,
Przeciętna cena uzyskana za konia to około 1000 zł (250 USD).

Czemu polskie konie?
Włoscy konsumenci domagają się ogromnych ilości koniny - tysięcy ton. Polskie konie są idealnym źródłem koniny na potrzeby tamtejszego rynku, z powodu niskiej ceny oraz nieprzestrzegania praw zwierząt w naszym kraju. Na przykład, Włosi lubią "suchą" koninę, więc kierowcom mówi się, by nie poili koni, gdyż dostaną one kolki (co oczywiście jest wierutnym kłamstwem i łamaniem prawa). Ale żadną ze stron uczestniczących w tym procederze nie interesuje dobro koni.

Droga
Konie są przewożone przeładowanymi ciężarówkami, co często powoduje, iż upadają i tratują się wzajemnie. Niebezpieczeństwo wzrasta w miarę podróży przez Polskę, ponieważ po drodze doładowywane są dalsze konie.
Z powodu notorycznego braku inspekcji weterynaryjnej zanim konie dojadą do granicy z Republiką Czeską są często chore lub ranne. Prawo zabrania wywozu z Polski chorych lub rannych zwierząt i powinny one zostać wyładowane. Dochodzenie Vivy! ujawniło jednak, że chore i ranne konie są transportowane dalej przy ignorowaniu wymaganych prawem okresów postoju. Po zaledwie 3. godzinnej przerwie - zamiast 24. godzinnej wymaganej prawem - zwierzęta zostają ponownie załadowane na ciężarówki i kontynuują swoją ostatnią podróż bez względu na swój stan.

Z Cieszyna konie przewożone są przez Republikę Czeską i Słowację, a następnie dalej do Słowenii i na Węgry. Przewoźnicy wybierają okrężną drogę, by uniknąć restrykcyjnych kontroli weterynaryjnych przeprowadzanych w Austrii. Praktyka ta, chociaż bardzo często stosowana, jest nielegalna i wydłuża podróż o wiele godzin. Koniom trudno jest ustać w kołyszących się ciężarówkach, zwłaszcza, że są krótko uwiązane do uchwytów w ścianach pojazdów - to kolejna nielegalna praktyka, stosowana, by konie nie gryzły się nawzajem.
We wnętrzu ciężarówki konie często tracą równowagę i upadają. Kiedy już leżą często zostają poranione lub stratowane przez współtowarzyszy podróży. Dla rannych koni, kucyków i źrebiąt przepełnienie ciężarówek w połączeniu z brakiem podziału ze względu na wielkość może okazać się śmiertelne. Konie, które raz znalazły się na ziemi, często desperacko walczą, by ponownie stanąć na nogach, podczas gdy pozostaje zwierzęta oddają na nie mocz i kał, a często również tratują na śmierć.

Po przybyciu do punktów przeładunkowych konie, które padły są wywlekane z ciężarówek łańcuchami lub poddawane brutalnym zabiegom, których celem jest zmuszenie ich do wstania. Stosuje się wobec nich brutalne kopanie, bicie ciężkimi kijami lub umieszczanie pałki pod napięciem w odbycie.
Zanim konie dotrą na Węgry, zaledwie w połowie ich szlaku, większość z nich jest ranna, wycieńczona I odwodniona. Wiele jest umierających lub już padło.
Kiedy konie wjeżdżają na teren Unii Europejskiej w Gorizii w Północnych Włoszech na granicy ze Słowenią, większość z nich jest w ciężkim stanie fizycznego i psychicznego wyczerpania lub nie żyje. Wiele z nich czeka jeszcze długa podróż na zachodnie wybrzeże Włoch i dalej promem na Sardynię

Rzeźnia
Po przybyciu do rzeźni konie są brutalnie wywlekane z ciężarówek i wciągane do fabryki śmierci. Prawo wymaga, by zwierzę zostało ogłuszone zanim poderżnie mu się gardło. Ogłuszania dokonuje się przy pomocy pistoletu, który wstrzela metalowy bolec w czoło zwierzęcia. Często procedura ta jest ignorowana lub przeprowadzana niekompetentnie i konie odzyskują świadomość, kiedy podrzyna im się gardła. Wiele z nich jest zabijanych na oczach swoich towarzyszy, co jest kolejnym pogwałceniem prawa.

Polskie prawo
Ustawa o Ochronie Zwierząt z dn. 21 sierpnia 1997 r. mówi:
"Art. 5
Każde zwierzę wymaga humanitarnego traktowania.
Art. 6
1. Nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt oraz znęcanie się nad nimi jest zabronione.
2. Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, a w szczególności:
(...)
4) bicie zwierząt przedmiotami twardymi i ostrymi lub zaopatrzonymi w urządzenia obliczone na sprawianie specjalnego bólu, bicie po głowie, dolnej części brzucha, dolnych częściach kończyn,
(...)
6) transport zwierząt, w tym zwierząt hodowlanych, rzeźnych i przewożonych na targowiska, przenoszenie lub przepędzanie zwierząt w sposób powodujący ich zbędne cierpienie i stres (...)"
Viva! stwierdziła, że wszystkie powyższe prawa są łamane.

Prawo w Unii Europejskiej
Dochodzenie Vivy! wykazało, że europejska dyrektywa dotycząca transportu żywych zwierząt jest cynicznym zabiegiem, który pozwala na nieregulowany handel zwierzętami bez kontroli czy sankcji. Ponieważ w rzeczywistości na terenie UE nie działają żadne niezależne inspekcje, transportowane zwierzęta nie mogą liczyć na lepszą niż w Polsce ochronę prawną, kiedy znajdą się na terenie unii. Prawa europejskie są ignorowane tak samo jak polskie.
Warunki, w jakich transportowane są zwierzęta są hańbą dla wszystkich, którzy biorą czynny udział w tym procederze oraz dla tych, którzy bez sprzeciwu pozwalają, by był on przeprowadzany w ich imieniu. Prawodawcy we wszystkich krajach unijnych wyraźnie przedłożyli zysk przemysłu mięsnego nad cierpienie zwierząt.


Wnioski
Opłacalność niekontrolowanego handlu żywymi końmi zasadza się na nieprzestrzeganiu prawa. Wprowadzenie w życie istniejących przepisów Ustawy o Ochronie Praw Zwierząt znacznie polepszyłoby los koni i sprawiłoby, że proceder ten przestałby być opłacalny. A to z kolei położyłoby kres eksportowi koni na mięso.
Viva! wierzy, że dzięki kampanii prowadzonej w Polsce i Wielkiej Brytanii uda się osiągnąć zakaz eksportu koni na rzeź.
PS: Będę wdzięczna jeżeli skopiujecie ten blog i wkleicie go w inne.PETYCJA - pobierz

(http://przystanocalenie.pl/kpdz_interwencje.html)Powyżej macie link do petycji którą możecie wydukować i dawać ludziom do podpisu.RATUJMY BEZBRONNE ZWIĘRZĘTA !

oPaulla
~ Fotkowo ~:nutki:
16 January 2010
Konto usunięte
Ratujmy !! Róbmy tyle ile możemy i ile jest w naszej mocy by im tylko pomóc!!
30 October 2009
Konto usunięte
Uwielbiam konie. Juz wydrukowalam petycje zaniose jutro do sql. nie moge zniesc takiego traktowania! swoje mieso powinni sprzedawac.!!
20 September 2009
więcej komentarzy ( 2)
konto usunięte

Kawały :-p

ŚMIESZNE KAWAŁY

gify kwiatygify kwiatygify kwiaty

Profesor pyta studenta: - Co to jest egzamin? - Egzamin, to wymiana poglądów między dwoma inteligentnymi osobami. - Dobrze. A jeśli jedna z tych osób jest nieinteligentna? - Trudno, to druga bierze indeks i wychodzi.

gify kwiaty

Góral przyprowadził swoja żonę będącą w ciąży na badania okresowe. Lekarz zbadał gaździnę, przyjął honorarium, pożegnał. Do gabinetu wchodzi mąż i pyta o zdrowie żony. Lekarz odpowiada:
- No cóż, u waszej żony jest ciąża pozamaciczna.
Chłop zbladł i nerwowo sięga po portfel.
- Nie trzeba, gazdo, żona już płaciła.
- Panie doktorze, macie tu 1000 zł, i nie mówcie nikomu, że pozamaciczna, bo jeszcze chłopy mnie wyśmieją, żem nie trafił tam, gdzie trzeba.

gify kwiatygify kwiaty

Do Jasia podchodzi ratownik pracujący na basenie:
- Zakazane jest sikanie do basenu!
- Ale wszyscy sikają do basenu!
- Może -mówi ratownik -Ale na pewno nie z trampoliny!

świnka

Przychodzi zając do nowiutkiego sklepu misia i prosi:
- Misiu poproszę pół kilo soli,
- No wiesz zajączku nie mam jeszcze wagi to nasypie ci na oko,
- Do dupy sobie nasyp pajacu!


Grzyb

Wsiada pijany mężczyzna do pierwszej lepszej taksówki. Taksówkarz się pyta:
- Dokąd jedziemy?
- Do domu!
- A dokładniej !?
- Do sypialni na drugim piętrze....

gify kwiaty
gify kwiaty

Wywiad z bacą:
- Baco, jak wygląda wasz dzień pracy?
- Rano wyprowadzam owce, wyciągam flaszkę i piję...
- Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka.
- Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją książką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rękopisy.

gify kwiaty

Baca nad brzegiem morza stoi i onanizuje się. Jeden z przechodniów pyta:
- Baco, co robicie?
- Wysyłam dzieci w morze.


Konto usunięte
dobre dobre..:):)
7 August 2009
Konto usunięte
haha dobree ;D
29 July 2009
wera123p5
hihi fajne
20 July 2009
więcej komentarzy ( 11)
konto usunięte

Ja,kobieta twoja,która cię będzie wodzić na pokuszenie
do końca świata,a nawet jeden dzień dłużej.

1.Nie będziesz miał,żadnych innych kobiet oprócz mnie.
2.Nie będziesz przywoływał mnie nadaremno,chyba, że
będziesz w nagłej i ogromnej potrzebie.
3.Pamiętaj,o wszystkich ważnych datach istotnych
dla mnie;urodziny,rocznice,święta i podobne.
4.Rozpieszczaj mnie,kupuj prezenty,zabieraj na zakupy,przynoś
kwiaty,mów codziennie,że kochasz,potrzebujesz.
5.Nie podnoś na mnie głosu,ale przytulaj,całuj,pieść i
rób wszystko,żebym była szczęśliwa.
6.Nie denerwuj mnie,bo wieczorem będzie mnie boleć...głowa.
7.Oddawaj mi całą wypłatę,najlepiej nie wychodząc z domu.
8.Nigdy nie mów,że cię oszukuję,nie dbam,nie kocham,
że jest ci ze mną żle,że cię...ograniczam.
9.Nie zabraniaj mi wychodzić do fryzjera,na masaże,
do solarium,do znajomych ale możesz nakazać
mi,żebym nie pracowała.
10.Nie pożądaj żadnych uciech,bo przecież
daję ci to wszystko a nawet więcej.

Konto usunięte
Nie będziesz miał,żadnych innych kobiet oprócz mnie.
7 August 2009
Konto usunięte
:lol2: super :lol2:
30 June 2009
HaiileSelassie
plejadatalentow. plejada.pl/ 1500903,szotujsh_ koncert_zs_anders_ czestochowa,wideo.html Wejdź i zagłosuj. Proosze ! ;] (adres url bez spacji)
7 June 2009
więcej komentarzy ( 13)
konto usunięte

Słownik Damski

Słownik Damski


Tak = Nie
Nie = Tak
Może = Nie
Bardzo mi przykro = Zobaczysz jak Ci będzie przykro
Potrzebujemy = Ja to chcę!
To Twoja decyzja = Właściwą decyzję już dawno powinieneś podjąć
Rób co chcesz = Jeszcze za to bekniesz
Musimy porozmawiać = Muszę ponarzekać
Proszę, śmiało = Nie chcę żebyś...
Nie jestem zdenerwowana = Oczywiście, że jestem wściekła, debilu!
Jesteś taki męski = Musisz się ogolić i dużo się pocisz
Jesteś dziś taki uczynny = Czy seks to jedyne o czym myślisz?
Bądź romantyczny, zgaś światło = Mam sflaczałe uda
Kochasz mnie? = Zaraz poproszę o coś drogiego!
Jak bardzo mnie kochasz? = Zrobiłam coś, co Ci się nie spodoba
Zaraz będę gotowa = Zdejmij buty i znajdź coś ciekawego w telewizji
Czy mam tłusty tyłek? = Powiedz mi, że jestem piękna
Musisz się nauczyć rozmawiać = No zgódź się w końcu ze mną!
Słuchasz Ty mnie?! = Już po Tobie!


DiamondGhost
,hmm stare i nie modne takie rozumowanie .
17 February 2010
Konto usunięte
Musisz się nauczyć rozmawiać = No zgódź się w końcu ze mną!
7 August 2009
Konto usunięte
`hehe ;P czadziK .
30 June 2009
więcej komentarzy ( 15)
konto usunięte
`hehe ;P czadziK .
Konto usunięte
u mnie nic nie widac:/
7 August 2009
Konto usunięte
łal nie wiedzialam o tym . hahahaa ;DD
30 June 2009
Konto usunięte
~ Fotkowo ~
31 May 2009
więcej komentarzy ( 31)
konto usunięte

Klikamy !!

Klikając- pomagamy [!]

To nic nie kosztuje.. a życie innym ratuje [!]

1. www. pajacyk .pl - klikamy na brzuszek pajacyka
2. www .thehun gersite. com - klikamy na pomarańczowy prostokąt z napisem "HELP FEED THE HUNGRY"
3.http://w ww.th ebreast canc ersit e.com - klikamy na różowy prostokąt z napisem "FUND FREE MAMMOGRAMS"
4. http:/ /www.thec ildhe althsite.com - klikamy na niebieski protokąt z napisem "FUND HEALTHCARE FOR CHILDREN"
5. http:/ /www.thelite racysite .com - klikamyy na czerwony prostokąt z napisem "FUND BOOKS FOR KIDS"
6. http:/ /www.th erain forest site.com - klikamy na zielony prostokąt z napisem "PRESERVE ENDANGERED LAND"
7. http:/ /www.t heanim alres cuesite.com - klikamy na frioletowy prosokąt z napisem "FUND FOOD FOR ANIMALS"


Klikać można tylko 1 raz dziennie, ale kliknięcie na każdą z tych stron to:
1. Pomoc polskim głodnym dzieciom!
2. Pomoc głodnym dzieciom na świecie!
3. Fundacja mammogramów dla kobiet z rakiem piersi!
4. Fundacja medykamentów dla chorych dzieci na świecie!
5. Fundacja książek dla dzieci, które nie mogą chodzić do szkoły bo ich nie mają!
6. Wpłata na ochrone przyrody na świecie (Przyroda żywi!)
7. Wpłata na pomoc zwierzętom na świecie!

To tak jakbyśmy spełniali marzenia innym -_-

KOPIOWAĆ I WKLEJAĆ GDZIE SIĘ DA [!]

Konto usunięte
pomagajny w necie .
7 August 2009
Konto usunięte
pomagajny w necie .. necik jest pożyteczny . ;P
30 June 2009
Konto usunięte
Warto pomagać pomagajmy :)
14 May 2009
więcej komentarzy ( 12)
konto usunięte


http://i33.tinypic.com/28jjodv.jpg

Dzień Urodzin ;)

1. Nieśmiała

2. Aktywna
3. Towarzyska
4. Inteligentna
5. Kujonowata
6. Kochana
7. Niegrzeczna
8. Niekulturalna
9. Przebojowa
10. Przynudzająca
11. Kulturalna
12. Skromna
13. Modnisiowata
14. Śmieszna
15. Dyplomatyczna
16. Fantastyczna
17. Żenująca
18. Sexi
19. Kasiasta
20. Wrażliwa
21. Niecenzurowana
22. Płacząca
23. Nudna
24. Kombinująca
25. Cwaniakowata
26. Alimentarna
27. Pobożna
28. Zamyślona
29. Poważna
30. Uczuciowa
31. Pośpieszna


Miesiac ;))

1. Doktor
2. Motornicza
3. Kwiaciarka
4. Bezrobotna
5. Prostytutka
6. Sprzątaczka
7. Adwokat
8. Piosenkarka
9. Dziennikarka
10. Raperka
11. Higienistka szkolna
12. Akrobatka

Konto usunięte
Poważna akrobatka ... nieźle hehe
15 August 2011
Konto usunięte
Sexowna Protytutka! Że CO?! xDD
20 February 2011
Konto usunięte
Aktywna dziennikarka haha dobre;^^
16 October 2010
więcej komentarzy ( 104)
konto usunięte

takie Tam:P

1.Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy.
(Nie wydaje mi sie to warte wysilku.)


2.Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej.
(No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!)

3.Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew na odleglośc 20 metrów .
(O ludzie!)

4.Orgazm świni trwa 30 minut.
(W przyszlym zyciu chce byc świnią)


5.Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy
(Ciągle jeszcze myśle o tej świni.)


6.Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine
(Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)

7.Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc boiska.
(30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?)


8.Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych
(Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?)


9.Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie.
(Nadal chce byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc)


10.Motyle smakują jedzenie stopami.
(Coś co zawsze chcialam wiedziec)


11.Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk.
(Hmmmmmm......)

12.Osoby praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne.
(Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?)


13.Slonie są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac
(OK, to w zasadzie jest fajne)


14.Koci mocz świeci w podczerwieni.
(Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?)


15.Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg
(Znam takich ludzi)


16.Rozgwiazdy nie mają mózgu.
(Takich ludzi tez znam)


17.Niedźwiedzie polarne są leworeczne.
(Jak zmienią reke to bedą zyly dluzej)


18.Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności.
(A co z tą świnią )
Konto usunięte
Z tą świnią najlepsze :)
15 August 2011
Konto usunięte
dobre ze świnią :D
20 February 2011
Konto usunięte
fajne:):)
7 August 2009
więcej komentarzy ( 38)