CIVIC EJ2 - zmiana:) powyżej są zdjecia na których nie wyglądała , zresztą oceńcie sami
Komentarze (3)
KiteR0
1 maja 2012
fela dobra :) tylko jak kazda EJ2 prosi sie o glebe:D
Konto usunięte
25 kwietnia 2012
sam*
Konto usunięte
25 kwietnia 2012
dobra jest ;) tylko ten zam problem co u mnie, za mała fela ;p