w gazie kupiona ale na gazie nie jeżdżona bmw 526i
Komentarze (29)
Аккаунт удален
26 июля 2010
nie zla maszynka ale dlugo bez wmocnien nie pociagnie nawet jak na BMW
Аккаунт удален
25 июля 2010
widze pod tlenek LPG :)
bartek33
23 июля 2010
co ty kaczor123 piszesz tu jest 2,8 silnik a na gazie nie jest jeżdżona od kąt zastała kupiona od popszedniego właściciela
Аккаунт удален
23 июля 2010
po 1 mowi się napisane, po dwa nie ma 1,8 w piatce
po3 nie ma 1,8 w BMw 6 garów
po 4 NIE MA V6 W BMW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po3 nie ma 1,8 w BMw 6 garów
po 4 NIE MA V6 W BMW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аккаунт удален
23 июля 2010
No nikomu nie mówie tylko tłumacze ogułem tym kturzy nie wiedzą ja też już bety nie mam więc może co nieco pozapominałem ale na pewno nie mocy itp...
Аккаунт удален
23 июля 2010
luzik hehe
Аккаунт удален
23 июля 2010
Przeczytałem Twoje " v6 " i na szybko jego i odniosłem się do silnika V6 nie r6.
można się pomylić.
można się pomylić.
Аккаунт удален
23 июля 2010
mi tego mówic nie musisz bo od 5 lat jezdze BMW
Аккаунт удален
23 июля 2010
1.6 i 1.8 to były R4 a R6 zaczynały się od 2.0 w zwysz...
Аккаунт удален
23 июля 2010
Kolejny niby znachor kolega pod tobą napisał w rzędzie a rząd to R6 a Nie V6 no ale tu jest amatorszczyzna ;/
Аккаунт удален
23 июля 2010
Od 91r xD .? Mazda MX-3 1.8 V6 24V :)
Аккаунт удален
23 июля 2010
a co do 1.8 to od kiedy w 1.8 jest 6 w rzędzie xDee
Аккаунт удален
23 июля 2010
No co ty? jak byśmy nie wiedzieli że BMW nie robiło V6-tek:mrgreen:
Аккаунт удален
23 июля 2010
To nie jest zadne V6 tylko rzędowy, silnik conajmniej 2.0 do 2.8 bo one wygladały na pierwszy rzut oka tak samo i ma sekwencyjny gaz bo widac wtryski, parownik itd. Lampy i maska z "nerkami" sugeruja ze to seria 5 e39. A skoro ponoć gdzieś tam pisze 528 jak piszecie. To jest silnik 2.8
Аккаунт удален
22 июля 2010
Sory Miało BYĆ E46 a nie "ER-46 z tych nerwów mi sie pomyliło"
Аккаунт удален
22 июля 2010
Chyba że ci sie pojebało że to jest ER-46!!!:lol2:
Аккаунт удален
22 июля 2010
dobrze zrozumiałem było 2.8 ale po zamontowania podtlenku LPG silnik sie zesrał, i teraz koleś zamontował 1.8?Po pierwsze e39 nie wychodziło w silniku 1.8 po drugie takie przerobienie z 2.8 na 1.8 kosztowało by więcej niż kupno drugiego 2.8.Człowieku nie udzielaj sie i nie pisz bajek.
kaczor123
22 июля 2010
wczesniej było 2,8 ale teraz jest 1,8 bo tamten zajechał
Аккаунт удален
22 июля 2010
Ciebie sie pier*** jak Ty już Straż z karetką mylisz!! ja sie go grzecznie spytałem bo kilka komentarzy nizej napisal 1.8 w gazie a z tyłu pisze 528 wiec chyba mozna zapytac co nie ??
Аккаунт удален
22 июля 2010
a ty chlopcze od karetki czy strazy nie pij juz wiecej bo Ci sie pier...li
Аккаунт удален
22 июля 2010
hehehehe no wlasnie ale jak mozna niewidziec 6 garow???
Аккаунт удален
22 июля 2010
widzieliscie k%$#!wa silnik BMW (V6) ktory ma pojemnosc 1.8 ? bo ja nie, wiec co p%#!$licie ze to 1.8 na rzedowej szostce ? :zonk: :lol2:
kaczor123
22 июля 2010
no 1,8 a styłu pisze 528 i
Аккаунт удален
22 июля 2010
1.8 ?? z tyłupisze 2.8 ;p chyba że silnik przeciepałeś na 1.8 ;p
Аккаунт удален
22 июля 2010
2.8 litra z gazem
Аккаунт удален
22 июля 2010
Ładny motor ;]
kaczor123
22 июля 2010
1,8 benzyna z gazem
Аккаунт удален
22 июля 2010
LPG kur... rządzi xD Hah jaka lipa...
Аккаунт удален
22 июля 2010
Niema to jak do BMW zamontować gaz