autko zakupione w niedziele;)98 rok m52b20 automat.pozdro
Komentarze (7)
Аккаунт удален
25 октября 2012
juz zapomnialem ze to tu jest:P auto trafi na handel wkrotce
SuzukiTeamEcstar
24 апреля 2012
Automat Lipa ;]
Аккаунт удален
24 апреля 2012
Wybir byl prosty albo to z 98 automat albo jakis strucel zajechany;)Wbrew pozorom naprawde fajnie smiga sie automatem:)
Аккаунт удален
23 апреля 2012
meGa!
WhiteRavenS
23 апреля 2012
konkrecik:d
Kayman
23 апреля 2012
szkoda że automat bokiem nie polatasz :p
Kayman
23 апреля 2012
no lalunia :D