Tuning - moje życie - Wasze samochody katalog 5 | Fotka.com

Tuning - moje życie

No i są felgi ;) 15x8j...tak bedzie jak dojdzie negatyw :)

Komentarze (26)

14 Mayo 2011
chlopaki polecam air zawieche firmy Ksport nadaje sie do lansu jak i do driftu :P i kola sie chowaja jeszcze bardziej w auto :P
14 Mayo 2011
:brawo: zgadza sie Psycho :crylol:
14 Mayo 2011
TO TRZEBA BYC MECHANIKIEM BY ROZPOZNAC MONTAZ ? HEHE:) CHWALISZ SIE CZY ZALISZ? NIE MA PRAWA BYTU TAK WPASC KOLO W NADKOLA? TO POPATRZ SOBIE NA HOT RODY JAK MAJA GLEBE DO SAMEJ ZIEMI A KOLA SIE CHOWAJA ZA NADKOLA;] OWSZEM HYDRAULIKA DZIALA TAM I TO NA POKAZY ALE JEST? JEST:)
27 Abril 2011
felgi jak z lokomotywy
15 Abril 2011
"nie ma prawa bytu gdyż koła nie mogą tak wpadać w nadkola..." WTF??
14 Abril 2011
sami mechanicy.. a jak trzeba wymienić rozrząd jada na warsztat
14 Abril 2011
no ale wpadają wiem coś o tym :D i mogą jeszcze bardziej wpaśc ale wtedy trzeba zmieniac kąty bo kola mogą zaczac trzec :D wiem cos o tym;]
14 Abril 2011
Fajny Fotomontaż Na Pierwszy rzut oka widać że takie ułożenie kół nie ma prawa bytu gdyż koła nie mogą tak wpadać w nadkola... Jestem mechanikiem więc coś o tym wiem...ale Fotomontaż spoko
13 Abril 2011
k$#!%wa ludzie.... ortografia
13 Abril 2011
fajna ale te felgi wzur inny
12 Abril 2011
Fajnie fajnie :) A nie trą o nadkole? pozdr
11 Abril 2011
ladnie;] mieszane style i to ja wyroznia:P aaa pod maska co mamy???
11 Abril 2011
Mangelsy to również alu, ale w wielu przypadkach kultowe
i szerokie stalówki :)
11 Abril 2011
Japan Power;p
10 Abril 2011
Z tego co się orientuję to mangelsy nie są felgami stalowymi tylko pożądnymi alusami
10 Abril 2011
Jak na felgę stalową, to przyznam zaajeebisty patent, aż sam dam ziomkowi do pomalowania moje stalówki jak dostane autko ;D
10 Abril 2011
Trzeba dodać że to felga stalowa:)
Jednolite mi sie nie podobały, miały być całe białe,
i może kiedyś bedą ;)
Dystansu nie ma sensu dawać juz, i tak jest szeroko,
opony 195/45
10 Abril 2011
Fele są mega, ale kolorystycznie mogłyby być jednolite tzn czerwone. Planujesz jeszcze jakiś dystans?? Jakie oponki masz do tego??
10 Abril 2011
Kapinatne Fele.!;D
10 Abril 2011
Tak 4x100 mangele, wszystkie 8j, na 0.5mm dystansach :) :P
A fela to klasyk :) każdy ma swój gust ;)
Jedynie jaka inna fela wpadnie to bbs rs w 16 :P
10 Abril 2011
mangels ?
10 Abril 2011
4x100 pewnie , dobre stalowki:D
10 Abril 2011
fele ma zajebiste...:D:D jaki rozstaw srub..?:D
10 Abril 2011
sora że to mówie ale ma brzydkie fele kolore ładny itd ale wez zmien te fele
10 Abril 2011
taa ;p he .
10 Abril 2011
idealny na polskie drogi :D