No i są felgi ;) 15x8j...tak bedzie jak dojdzie negatyw :)
Komentarze (26)
Cuenta eliminada
14 мая 2011
chlopaki polecam air zawieche firmy Ksport nadaje sie do lansu jak i do driftu :P i kola sie chowaja jeszcze bardziej w auto :P
Cuenta eliminada
14 мая 2011
:brawo: zgadza sie Psycho :crylol:
Cuenta eliminada
14 мая 2011
TO TRZEBA BYC MECHANIKIEM BY ROZPOZNAC MONTAZ ? HEHE:) CHWALISZ SIE CZY ZALISZ? NIE MA PRAWA BYTU TAK WPASC KOLO W NADKOLA? TO POPATRZ SOBIE NA HOT RODY JAK MAJA GLEBE DO SAMEJ ZIEMI A KOLA SIE CHOWAJA ZA NADKOLA;] OWSZEM HYDRAULIKA DZIALA TAM I TO NA POKAZY ALE JEST? JEST:)
Cuenta eliminada
27 апреля 2011
felgi jak z lokomotywy
WapsterTcK
15 апреля 2011
"nie ma prawa bytu gdyż koła nie mogą tak wpadać w nadkola..." WTF??
Cuenta eliminada
14 апреля 2011
sami mechanicy.. a jak trzeba wymienić rozrząd jada na warsztat
Cuenta eliminada
14 апреля 2011
no ale wpadają wiem coś o tym :D i mogą jeszcze bardziej wpaśc ale wtedy trzeba zmieniac kąty bo kola mogą zaczac trzec :D wiem cos o tym;]
Sp1k3
14 апреля 2011
Fajny Fotomontaż Na Pierwszy rzut oka widać że takie ułożenie kół nie ma prawa bytu gdyż koła nie mogą tak wpadać w nadkola... Jestem mechanikiem więc coś o tym wiem...ale Fotomontaż spoko
Cuenta eliminada
13 апреля 2011
k$#!%wa ludzie.... ortografia
Cuenta eliminada
13 апреля 2011
fajna ale te felgi wzur inny
XxCwaaniakxX
12 апреля 2011
Fajnie fajnie :) A nie trą o nadkole? pozdr
Cuenta eliminada
11 апреля 2011
ladnie;] mieszane style i to ja wyroznia:P aaa pod maska co mamy???
Cuenta eliminada
11 апреля 2011
Mangelsy to również alu, ale w wielu przypadkach kultowe
i szerokie stalówki :)
i szerokie stalówki :)
Cuenta eliminada
11 апреля 2011
Japan Power;p
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
Z tego co się orientuję to mangelsy nie są felgami stalowymi tylko pożądnymi alusami
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
Jak na felgę stalową, to przyznam zaajeebisty patent, aż sam dam ziomkowi do pomalowania moje stalówki jak dostane autko ;D
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
Trzeba dodać że to felga stalowa:)
Jednolite mi sie nie podobały, miały być całe białe,
i może kiedyś bedą ;)
Dystansu nie ma sensu dawać juz, i tak jest szeroko,
opony 195/45
Jednolite mi sie nie podobały, miały być całe białe,
i może kiedyś bedą ;)
Dystansu nie ma sensu dawać juz, i tak jest szeroko,
opony 195/45
WapsterTcK
10 апреля 2011
Fele są mega, ale kolorystycznie mogłyby być jednolite tzn czerwone. Planujesz jeszcze jakiś dystans?? Jakie oponki masz do tego??
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
Kapinatne Fele.!;D
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
Tak 4x100 mangele, wszystkie 8j, na 0.5mm dystansach :) :P
A fela to klasyk :) każdy ma swój gust ;)
Jedynie jaka inna fela wpadnie to bbs rs w 16 :P
A fela to klasyk :) każdy ma swój gust ;)
Jedynie jaka inna fela wpadnie to bbs rs w 16 :P
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
mangels ?
sevo1992
10 апреля 2011
4x100 pewnie , dobre stalowki:D
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
fele ma zajebiste...:D:D jaki rozstaw srub..?:D
Kuba4561
10 апреля 2011
sora że to mówie ale ma brzydkie fele kolore ładny itd ale wez zmien te fele
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
taa ;p he .
Cuenta eliminada
10 апреля 2011
idealny na polskie drogi :D