Astron Martin
Komentarze (13)
MxxChuudYxxM
5 June 2010
zajebiscie zrobiony ale szkoda ze to tylko przerobka komputerowa
Medi92NH
1 May 2010
hehe nie na polskie drogi ale zajebiste xD
Account deleted
1 May 2010
:zakochany::zakochany::zakochany::zakochany::zakochany::zakochany:
adriant9
25 February 2010
Obstawiam Roya
maszyna stworzona do pożądnego zapier..dalania
maszyna stworzona do pożądnego zapier..dalania
kuba95a
22 January 2010
jedno z najlepszych stuningowanych samochodów jakie widziałem
Account deleted
22 January 2010
nnie...Enkei rozpoznam wszędzie... Obstawiam Roya :)
Account deleted
22 January 2010
bardzo fajnie zrobiony Aston ^^ Pozdro
Account deleted
22 January 2010
A mi sie wydaje ze to jest Enkei... ale pewnosci nie mam... a pozatym ladny Astonek:)
Account deleted
22 January 2010
Według mnie to są fele ROYA ;)
Account deleted
22 January 2010
grzech grzechem ale fajnie zrobione ( zdaje mi sie albo te fele to tech art-y dedykowane do Porsche) ten napis bym moze usunal a tak to w#!%$bista pracka
Account deleted
22 January 2010
nieee no zajefajne autko:)
Account deleted
22 January 2010
łaadna przeróbka
Account deleted
22 January 2010
tzn...nie jest źle... Ale tuningować Aston Martina to grzech ;) sam w sobie jest nieziemski .