Komentarze (10)
Szczehu95
16 Febrero 2011
super : )
McGoris
26 Julio 2010
super
Cuenta eliminada
24 Enero 2010
a i co do pracy bk od mazdy takie sobie ... prog znam bo sam go juz kiedys rebushowalem ... carbon fajny ... ogolnie nawet pracka fajna:P ty walisz tez 3dmaxa?
Cuenta eliminada
24 Enero 2010
ostanio duzo o tym slysze .... ale corel to nie PS CS4 :D
Cuenta eliminada
22 Enero 2010
Corel Paint Shop Pro Photo X2
Cuenta eliminada
22 Enero 2010
to chyba bylo robione w photo cs 2 lub 3 co ??
Cuenta eliminada
22 Enero 2010
no no no zawodowo :)
Cuenta eliminada
22 Enero 2010
jakim programem to zrobiles????
Cuenta eliminada
22 Enero 2010
Takie grafy na Hani to CUDO 10/10 w#!$%bane
Cuenta eliminada
22 Enero 2010
DOJEBANE W C#$!%J :DDDDDD !!!!!!!