Propozycja Kolejnego pojedynku
Komentarze (10)
Account deleted
18 December 2010
hehe xDDDDD
Account deleted
18 December 2010
kiss lubi od tylu XD my to tam od przodu :D
Account deleted
17 December 2010
a ja lubie :D hehe ;d bardziej niz przod :D mimo ze z lakierem jest wiecej robienia bo z przodu 2/4 zderzaka zajmuja wloty ;D hehe ;d z tylu mozna zrobic duzo ciekawych rzeczy ;d np otworzyc drzwi narysowac srodek otworzyc bagaznik narysowac car audio itd :D itd: D ale za tego opla sie nei biore albo ;D
Account deleted
17 December 2010
tez nie lubie tunigowac tylu...:/ ^^
Account deleted
17 December 2010
ahh nie lubie tuningowac tylu auta XD ale czemu nie :D
Account deleted
17 December 2010
ok popatrzyłem nie ma :D sry za off top
jak nikt mnie nie uprzedzi to ja moze ja zrobie
jak nikt mnie nie uprzedzi to ja moze ja zrobie
Account deleted
17 December 2010
a mx-5 nie ma otwieranych lamp ?
Bakardo
17 December 2010
A zrobił by ktoś Mazde Mx-5 wersje NA tą z otwieranymi lampami???;>
Account deleted
16 December 2010
moze kiedys :D teraz insignie robie :D
Account deleted
16 December 2010
zają bym się nią ale mam zamówione auto ...