206 vt...
Komentarze (8)
Akun dihapus
29 November 2010
Grube felgi ^^ 9/10
Akun dihapus
27 November 2010
XD co np wczesniejsza jest ladniesza :D
Akun dihapus
27 November 2010
Jedno z najlepiej przerobionych aut w tej grupie
Akun dihapus
23 November 2010
Tak dokładnie VT to nie praca na akord i byle szybciej byle więcej. Lepiej poświęcić więcej czasu i dopracować jeden projekt niż zrobić kilka badziewnych i niedopracowanych. Psycho please wyłącz ten Capslock :P
Akun dihapus
23 November 2010
PRZEDNIA FELA JEST JAJKOWA , ZDERZACZEK JUZ WYMIENIONY , REFLEKTOR JAKOS IDACY W ZIEMIE SKIEROWANY. DOPIESCIC TE BLEDZIKI I MIODZIO SERIO. I JUZ BYL TEMAT PORUSZANY , PRZEZEMNIE BO JA TAK TWIERDZE I WIELU DOBRYCH VTUNEROW. NIE BRONIC SIE SUGESTIA BO TO NA SZYBKO ROBIONE. TO NIE OBNIZY NASZEJ KRRYTYKI. RESZTE DOPIESCILES WIEC MIALES CZAS Z RESZTA JUZ NIE MOGLES SOBIE PORADZIC. BEDZIE DOBRZE TYLKO WIECEJ PRACY!:)
Akun dihapus
22 November 2010
ajj wiem,żę razą i za to przepraszam hehe:D troche na szybko to było robione:D wiec i są efekty takie a nie inne:D
Akun dihapus
22 November 2010
Koncepcja mi się podoba wygląda zajebiaszczo ale błędy rażą niestety. Zderzak krzywy i spójrz na lampy, jednej zmieniłeś kształt a drugiej już nie :P Próg mógłby być niżej ;) Fele całkiem sympatyczne.
Akun dihapus
22 November 2010
witam to moje dzieło ;) dawno nie bawiłem sie w VT wiec sorry za błędy ;)