Komentarze (7)
Cont șters
12 Februarie 2011
tu była MOC :D
Cont șters
6 Ianuarie 2011
lol takie glosniki to ja mam dwa i im wystarczaja bo maja mocny basss ale kolo szacu
"kocham bass"
"kocham bass"
Cont șters
10 Decembrie 2010
Super
Cont șters
16 Octombrie 2010
Ooo Kur*a. Ziomek to chyba Lubi osty bass ;]
dobrySkun94
7 Septembrie 2010
O c$#%!j haha
Cont șters
7 Septembrie 2010
w tym samochodzie naliczyłem łącznie 64 głośniki i 5 LCD
Cont șters
6 Septembrie 2010
takie małe umc,umc :nutki::nutki: