Komentarze (9)
KONDZIK9999
3 stycznia 2012
zarąbiste ;) i do tego Eclipse :) bajka :>
Cuenta eliminada
11 maja 2011
.. i ta mania każdego przechodzącego na fotke felg xD
Cuenta eliminada
5 listopada 2010
niestety właściciel go sprzedaje, powinno jeszcze być wystawione na allegro
Cuenta eliminada
12 października 2010
kto wie ten wie:) biala perelka:) tak jak i golfik 1 pieknie:)
Bartek015
5 września 2010
też był na wojnie północ południe ;D
Cuenta eliminada
5 września 2010
nowy projekt da(vw)ida kto zna ten wie ;p
Cuenta eliminada
5 września 2010
ale te alusy to tutaj nie pasują ..ajjj ;-((( ale ogółem piękne autko
Cuenta eliminada
5 września 2010
mój ulubiony samochód)))) Eclipse GSX 98'
Cuenta eliminada
5 września 2010
Dotz Summer Cars Party 2010