Komentarze (27)
Account deleted
26 December 2010
tak na boku pytanko ktoś wie najbliższy termin majówki ?? gdzie i którego będzie ??
Account deleted
18 August 2010
no wiec wlasnie :D
Account deleted
18 August 2010
masz racje on tym jeździ nie ja :]
Account deleted
18 August 2010
GhostsNStuff jak kto lubi wlasciciel chcial lambo doors to zrobil to jego gusta my tylko mozemy zopiniowac czy nam sie podoba czy nie ;) to jego kasa , jego auto , jego pomysl ;)
Account deleted
18 August 2010
jeżeli lambo nazywacie bajerem to powodzenia życzę szczególnie w sedanach i to jeszcze niemieckich :]
Account deleted
18 July 2010
ale kazdy normalnie zarabiający człowiek nie moze sobie pozwolic na tako bEtaaa ;P pozdrooooooo ;D
Account deleted
18 July 2010
sliczna becia :)) ;d
Account deleted
28 June 2010
profesionalny zestaw kosztuje ok. 1000zl, a same silowniki znajdzie juz za 300zl wiec "szału nima" i kazdy normalnie zarabiajacy czlowiek moze sobie pozwolic na taki bajer bez problemow :D
sevo1992
27 June 2010
lambo dors faajna sprawa i fajna buma :D 15 polonezow caro warte to lambo dors:P
Account deleted
25 June 2010
fajna babcia:D:D
Account deleted
25 June 2010
Dla mnie to seta to wyglada te bunie sa zajebiste.. ale pierwszy raz widze z takimi dzwiami.. WYMIATA!!!
Account deleted
25 June 2010
Nie unoś sie tak bo cie głowa rozboli chyba po to jest wrzucona ta fota żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie! ja wyraziłem że bmw spoko ale te drzwi to porażka!
Account deleted
22 June 2010
Fajne BMW
Account deleted
21 June 2010
p$#%!lenie każdy lubi inaczej, najwięcej poprqawiać będa Cię ci którzy albo nie mają w ogóle bmw, albo nie mają wcale wozu albo nie mają wcale prawka... to oni będą tu najwiecej się wypowiadać. wg mnie wygląda tak jak miała, tak chciał jej własciciel tyle na temat...
Account deleted
21 June 2010
oo gustach sie nie dyskutuje ;D zajebiscie jest^^
Account deleted
21 June 2010
nie podoba sie, to nie komentowac ! ;D hee ;D pozdroo
Account deleted
21 June 2010
;p
Account deleted
21 June 2010
eheh troche oszpecona ;p ktos ja zrobil nie jak nalezy ;p
Account deleted
21 June 2010
Bmw ładne ale spaliłbym sie wstydu jak bym miła gdzieś wysiadać z tego samochodu....masakra te lambo doorsy....!
Account deleted
21 June 2010
zgadzam się z przedmówcą
bryk69
20 June 2010
ogólnie bardzo ładna ale lambo doors do klasycznej linii nadwozia e34 to totalna porażka...
Account deleted
20 June 2010
Bmw z lambo to patologia ogólnie linia , modeli e34 to coś pięknego:D:D
Account deleted
20 June 2010
betka śliczna ale lambo do niej mi jakos nie pasi :D
Account deleted
20 June 2010
lambo doors
Account deleted
20 June 2010
ładna to fakt ale lambo :haft:
Account deleted
20 June 2010
z tarnowskich gór :D widzialem ją kiedyś xD
fajny bumier xD
fajny bumier xD
Account deleted
20 June 2010
nice BMW :P