Komentarze (7)
Akun dihapus
26 Mei 2012
sam bym lepsze bopdykid zrobil...tylko daj auto..:d ale jako tak wyglada..:D
Akun dihapus
16 Oktober 2010
wygląda świetnie ale lampy mi się nie podobaja
Akun dihapus
13 Oktober 2010
inne lampy bym dal ale tak to kozak:P
Akun dihapus
11 Oktober 2010
następny jeździłby VT po drogach.. po to nazywa się to Virtual żeby nie porównywać do reala!;/
Akun dihapus
4 Oktober 2010
Niestety muszę... tak jak mi koledzy wcześniej gadali - tylko przedłużone części ;/ ;]
Akun dihapus
1 Oktober 2010
nie na nasze drogi ;p;p
Akun dihapus
6 September 2010
Super autko ;d