seicento sedan.bmp
Komentarze (12)
Account deleted
5 September 2010
super sprawa podoba mi sie
Account deleted
24 August 2010
PoPrawcie Lampy i listwe na dzwiach i bedzie gitara :) POZDRO
Account deleted
24 August 2010
Kabina w oryginale (czyt. bez tylnej pary drzwi) wg mnie
wyglądałaby znacznie lepiej... Swoja drogą jak to było kiedyś powiedziane... "Bunkrów nie ma, ale też jest zaje****ie
wyglądałaby znacznie lepiej... Swoja drogą jak to było kiedyś powiedziane... "Bunkrów nie ma, ale też jest zaje****ie
Account deleted
24 August 2010
Secento TRUCK :rotfl:
Account deleted
24 August 2010
przechuj xDD
Kuba4561
23 August 2010
no fajny seicuś ciekawa odmiana ;]
Szczepan1922
23 August 2010
Tylko jestem ciekawy tyłu tego hitu xD
Account deleted
23 August 2010
z tyłu wygląda jak mieszanka Dacii Logan i Fiata Punto ;D ale pomysł świetny i wykonanie nienajgorsze ;)
Account deleted
23 August 2010
Jakby przedluzyc listwe i inne lamby z tylu to git ;p
Account deleted
23 August 2010
A mnie się pomysł podoba :) Jakby nie było ciekawa odmiana :P
Account deleted
23 August 2010
hehe ;P
Account deleted
23 August 2010
brak słów lipa