Komentarze (14)
Cuenta eliminada
13 Noviembre 2010
zajebisty taki inny
Roteiro95
21 Octubre 2010
Przegiecie ;/
WapsterTcK
6 Octubre 2010
Ktoś zepsuł śliczne auto...
W sam raz na zime z tym wiejskim zderzakiem :P
W sam raz na zime z tym wiejskim zderzakiem :P
Cuenta eliminada
14 Agosto 2010
przód jest niezbyt ładny
Cuenta eliminada
25 Abril 2010
niesmak z lekka, przeładowany spoilerami
Cuenta eliminada
24 Abril 2010
na pokazy jak najbardziej ;p ale na co dzień odpada
Cuenta eliminada
24 Abril 2010
japierdole gosciu chyba linie lotnicza otwiera!!
Cuenta eliminada
5 Abril 2010
petarda :]
Cuenta eliminada
21 Marzo 2010
ktos tu chyba przesadzil .... takie auto na polskiej drodze odpada...
Cuenta eliminada
10 Marzo 2010
odrzutowiec buchacha dopier... jeszcze skrzydła
Cuenta eliminada
9 Marzo 2010
może i profesionalnie wykonane,ale wygląda jak pół dupy zza krzoka,porażka
Cuenta eliminada
9 Marzo 2010
Jak dla mnie to wiocha , ktoś zyebał to biedne autko =( , no ale to tylko moje skromne zdanie =P
Cuenta eliminada
9 Marzo 2010
a co to ? plug na nasza polska zime? napewno przyda sie na jego wsi ;p pozdro
Cuenta eliminada
9 Marzo 2010
Coś pięknego ale nie w Polsce takie cudo