Tuning - moje życie - Fotki klanowe - tymczasowy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Komentarze (29)

13 November 2010
taka jakas k$!%#wa dziwna albo mi pada na wzrok lakier na dzwiach jest jakis jasniejszy nisz na masce i te dzwi jakby byly jakies niedopasowane
17 March 2010
nie no calibra jeżeli jest zachowana w orginale to bardzo ładny wozik, ma fają linie i niski współczynnik oporu powietrza cx-0,26 ale ta tona żywicy i sklejki nałożona na ten egzemplarz tylko ją spowalnia a na dodatek wygląda jak zmywarka pełna naczyń...
17 March 2010
calibra... "samochód sam w sobie jest wiejskim tuningiem" ;) respect za odwagę przy wstawianiu fotki:)
9 March 2010
Podobny do fury batmana:)
9 March 2010
niema jak to wiejki tuning
11 February 2010
w czym oni gustują :| porażka szkoda samochodów dla tych (tuningowców) pozdro
11 February 2010
Kazdy ma swoj gust mnie to sie wcale nie podoba =P
11 February 2010
załosna stylizacja skad sie urwałes gosciu ??
11 February 2010
stylizacja nawiazuje do Trabanta chyba nie do lexusa ..ciekawe jakby sie paliła....
10 February 2010
calibra,w%!#$bac ja do kibla na dodatek lexus style
9 February 2010
Do bani te zderzaki itp... :P
9 February 2010
musze do kibla...bleee....
9 February 2010
y to jest naprawde blee.:)
27 January 2010
A mi się wydaje , że w prawym dolnym rogu tylnego zderzaka znaleźli byśmi magiczny czarny koreczek od podtlenku lpg.
24 January 2010
on musi osiagac takie predkosci ze ten body kit to go musi dociskac do ziemi bo innaczej by odlecial
24 January 2010
Nie dość że kalibra sama w sobie wygląda jak trumna to to już jest gwóźdź do grobu :P Yogy89 chciałeś chyba powiedzieć że nie szkoda tego KITU przez duże K :D gość ma pewnie 1500KM i musi mieć taką aerodynamikę żeby nie odlecieć hehe i jeszcze te wielkie wloty żeby chłodzić tą bestie pod maska :D
23 January 2010
fajny ale nie na polske drogi szkoda bodykitu
23 January 2010
Wieś, wieś Ale napewno niejeden z Was chciałby mieć taki samochód...;/
23 January 2010
fajna jest ale zdaly by sie lepsze fele i tyn spoiler klapy wymienic na lepszy i w przyszlosci moze jakis turbokit. pozdro
23 January 2010
heh , masakra , a gdzie wlew gazu ?? Pewnie klasycznie pod maską zagazowana betoniarka 2.0 8v 115km ....
23 January 2010
ale co wy od niej chcecie jest konkretna ino wieksze alusy
23 January 2010
ta calibra ma fajne tylko felgi a resztya to wieś a nie tuning
22 January 2010
xsiwy1xx.. również widać ,że mieszkasz niedaleko tej wsi Te calibry są pazerne :/
22 January 2010
wiess to wy sie mieliscie nazywac ;p fajna furka ;D Pozdroo
22 January 2010
Takim jeździć to miód!!!;)pozdro
22 January 2010
az taka zla niejest .. laczki zmienic na wieksze i srebrne i git furka
22 January 2010
:lol2::lol2::lol2::lol2::lol::lol::lol::lol::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
22 January 2010
wieśś...
22 January 2010
Wieś ;]