Komentarze (11)
Cuenta eliminada
31 lipca 2011
ale musi mieć jeb***cie :D
Cuenta eliminada
5 listopada 2010
Po co mu wozic ziemiaki tym sprzetem by spowodowal ze ziemniaki same by polecialy :D
Cuenta eliminada
16 sierpnia 2010
A no ziemniaków to nim nie przewiezie.;p
Cuenta eliminada
7 sierpnia 2010
zaj.ebiste tylko że przez takie głośniki to tylko bd mały bagażnik ;p
Cuenta eliminada
7 sierpnia 2010
fajny car audio:)ale tyleczek pani po prawej lepszy jest:D:D
ania89jaworzno
10 marca 2010
no no takiego sprzetu to pozazdroscic
Cuenta eliminada
9 marca 2010
takie głośniczki by sie chciało mieć..:)
Cuenta eliminada
22 stycznia 2010
mmm...chętnie bym się przejechał takim VW ;)
Cuenta eliminada
20 grudnia 2009
ciekawie. Sprzęt włożony z górnej półki
Cuenta eliminada
14 grudnia 2009
mmmmm co to za lachon obok :D
Cuenta eliminada
24 października 2009
gittttt