Komentarze (20)
doniuuu2
12 грудня 2010
konkret parapet rsl motorsport?
WapsterTcK
6 жовтня 2010
RSL :D Troche pozmieniać i byłby konkret :P
Cuenta eliminada
9 серпня 2010
Kurde tych szyb uchylnych coraz wiecej jest:P
Cuenta eliminada
28 березня 2010
Slicznotka tylko te wiesniackie lusterka m3 bym w#!%$bał
Cuenta eliminada
15 березня 2010
wow, super :D
Cuenta eliminada
15 березня 2010
ladny...
Cuenta eliminada
14 березня 2010
nie lubie golfów ale ten jest ladny:) nawet bardzo jak na golfa oczywiscie:)
xzzxBadBoyxzzx
14 березня 2010
Ładny golfik heheh ;))) Grube fele z rantem :))
Cuenta eliminada
14 березня 2010
Nie jeden by takiego chcial a pier... że wiocha. Nie lubie takich typów
Cuenta eliminada
14 березня 2010
no i racja uchylne tylne szyby to rarytas'-)
Cuenta eliminada
14 березня 2010
Wy wiecie co jest wiejskie : jakoś nie widzę żeby słoma za drzwi wystawała a to już by świadczyło że wiocha hehe :-)
Cuenta eliminada
14 березня 2010
golfik piekny i rzadko spotykane w tym samochodzie uchylane tylne szyby :D
Cuenta eliminada
17 листопада 2009
tlumnik zmienic !
PiotrPetriPiotrula
19 жовтня 2009
uwielbiam taki prosty tuning jeszce tylko szybki black i łłuuu ......chce te kola do swojego
Cuenta eliminada
26 серпня 2009
łał
Cuenta eliminada
21 серпня 2009
mi sie podoba nie jest przesadzone ! ;)
Cuenta eliminada
20 серпня 2009
Głupi stereotyp. Jest jedna wiejska rzecz w tym golfie - trzeci stop, poza tym bardzo ładny.
Cuenta eliminada
19 серпня 2009
co widzee ? wystarczy pytanie : czym jeździsz ? odp Golfem i juz wszstcy myślą że wieśniak z Ciebie :)
Cuenta eliminada
19 серпня 2009
Co ty widzisz w tym golfie wiejskiego??!! Ładniasty..:)
Cuenta eliminada
19 серпня 2009
błagam was tylko nie wiejskie golfy ;/