Komentarze (7)
kubulek69
24 Marzo 2010
widzialem tego wariatana MTM moto show... na zywo to zajebjaszczo wyglada
nowiczek2007
19 Noviembre 2009
w końcu fiat ma udziały 20 % w chryslerze..własciciel fajnie to ujął hehe fajny wozi
Cuenta eliminada
16 Noviembre 2009
chrysler neon albo dodge neon
Cuenta eliminada
22 Septiembre 2009
co to za wózek
Cuenta eliminada
18 Agosto 2009
ja widziałem go na allegro xD
SF64
18 Agosto 2009
na patencie,chociaz dla niektorych moze byc za bardzo zbajerowany...wedlug mnie na bo nie zrobione tanim kosztem
jajomaly
18 Agosto 2009
masakra...:D:D