Komentarze (7)
kubulek69
24 березня 2010
widzialem tego wariatana MTM moto show... na zywo to zajebjaszczo wyglada
nowiczek2007
19 листопада 2009
w końcu fiat ma udziały 20 % w chryslerze..własciciel fajnie to ujął hehe fajny wozi
Cuenta eliminada
16 листопада 2009
chrysler neon albo dodge neon
Cuenta eliminada
22 вересня 2009
co to za wózek
Cuenta eliminada
18 серпня 2009
ja widziałem go na allegro xD
SF64
18 серпня 2009
na patencie,chociaz dla niektorych moze byc za bardzo zbajerowany...wedlug mnie na bo nie zrobione tanim kosztem
jajomaly
18 серпня 2009
masakra...:D:D