Komentarze (30)
WapsterTcK
6 Octubre 2010
Łoooo jakie wiadro :D
Аккаунт удален
6 Octubre 2010
w tej feldze nawet wentyl ma swój rant xD
Аккаунт удален
17 Julio 2010
kozacka polerka;)
PopaleniecRzadzi
16 Julio 2010
ale zajebiscie naciagnieta opana w stylu germany. Szacun heh
Аккаунт удален
16 Julio 2010
Ale Kur ładny Papuć !! wypasss
Аккаунт удален
16 Julio 2010
Ładne Fele.:D
Аккаунт удален
8 Junio 2010
rh zw 3 ja sie nie myle:)
Аккаунт удален
15 Abril 2010
Bynajmniej nie ja xD
Аккаунт удален
15 Abril 2010
haha widocznie widać że to przeróbka komputerowa widać po oponie i wentylku haha kto to zrobił wielka lipa widać że dużo osób dało się wkręcić hehe
Аккаунт удален
14 Abril 2010
ładna felaa ;P
Аккаунт удален
14 Abril 2010
Nie ma to jak gleba i dobra felaa ;) kozacka
Аккаунт удален
14 Abril 2010
to co lubie, piekne kółka
Wiki1983
14 Abril 2010
piekne parapety a polerka tez na 5 chyba filcem bylo robione????!!!!!!
Аккаунт удален
14 Abril 2010
Hmmm no rzeczywiście z tym wentylem xD Hehe śruba zabezpieczająca wystarczy majzelek i młotek i fele moje xD
Аккаунт удален
14 Abril 2010
przydałoby sie wiecej fotek tej felgi
Аккаунт удален
14 Abril 2010
a tam fela kozak, sie tak nie podniecajcie bo faktycznie ta fotka mogła być rozciągana, zobaczcie jaki wentyl jest zniekształcony
Аккаунт удален
13 Abril 2010
Wooo, piękna :D
Аккаунт удален
28 Febrero 2010
sam sie rozciagnołes przemix88 buchacha . FELA KOZAK !!
Аккаунт удален
28 Febrero 2010
Fajna poleczka...:)
Аккаунт удален
27 Enero 2010
rh zw3:) i zdjęcie coś rozciągnięte:p
SorenSlupsk
27 Enero 2010
kozak!
jarek2106
27 Enero 2010
to dopiero felga
PiotrPetriPiotrula
19 Octubre 2009
pojechane na maxa !!!!!!!
Аккаунт удален
19 Septiembre 2009
zajebiste fele..
Аккаунт удален
21 Agosto 2009
idealne !! ;D
Аккаунт удален
19 Agosto 2009
masakra... ;) tylko nie na polskie drogi...
Аккаунт удален
18 Agosto 2009
no ładne sliki:)
Аккаунт удален
18 Agosto 2009
k%$!#wa zajebiste do asterki by mi pasowaly tylko troszkie profill wiekszy na pl drogi
Аккаунт удален
17 Agosto 2009
WOW ;O, przepieknie ;D
KaRoLeCzEk150
17 Agosto 2009
rant to ze 12 cali xD mialem takie przy vectrze B 2.5 v6 śłiczne saaa;p