ah... AE86 :)
Komentarze (8)
Cuenta eliminada
16 stycznia 2011
ładne ujęcie szacun dla fotografa !
WapsterTcK
8 listopada 2010
Klasa sama w sobie :D
Cuenta eliminada
2 sierpnia 2010
AE86 :P Toyota Corolla :) a najlepszy jest 240sx nissanka :)
Cuenta eliminada
2 sierpnia 2010
chcę Go mieć ! :(
Cuenta eliminada
11 listopada 2009
najlepszy driftowóz
kubson0
10 listopada 2009
Mój ukochany wóz jak se takiego nie kupie to sie zagryze xdd
Cuenta eliminada
30 sierpnia 2009
DRIFT KING ;]
Cuenta eliminada
17 sierpnia 2009
legenda driftu