Tuning - moje życie - Fotki klanowe - tymczasowy | Fotka.com

Tuning - moje życie

« Wszystkie albumy

Fotki klanowe - tymczasowy

Zdjęcie 169 z 179 · 17 серпня 2009 · 13 komentarzy
Civ. To foto lubię najbardziej :)

Komentarze (13)

8 листопада 2010
Mega jest :D I Gleba kozacka :D
22 жовтня 2010
Mistrz!:D
7 вересня 2010
fajna ale za niska jak dla mnie;p
10 серпня 2010
chądy siwiq są zarąbiste ;P Hondy Civic
7 серпня 2010
o lol:D
marzenia:D
10 червня 2010
Jaki negatyw:) z tymi kolami
9 червня 2010
Kocham hondy civik:)
2 червня 2010
Kozacki Djabelek ! ;)
20 лютого 2010
oooo kurde piekne felki:P
21 серпня 2009
Konretna dziura i zbieramy kaske...na zawieszenie....tak przynajmniej po kilku razach .....
18 серпня 2009
Pięknie się koła chowają z tyłu w nadkola :D
18 серпня 2009
bardzo ładna honda
17 серпня 2009
śliczna jest