Civ. To foto lubię najbardziej :)
Komentarze (13)
WapsterTcK
8 Noviembre 2010
Mega jest :D I Gleba kozacka :D
Cuenta eliminada
22 Octubre 2010
Mistrz!:D
Cuenta eliminada
7 Septiembre 2010
fajna ale za niska jak dla mnie;p
McGoris
10 Agosto 2010
chądy siwiq są zarąbiste ;P Hondy Civic
Cuenta eliminada
7 Agosto 2010
o lol:D
marzenia:D
marzenia:D
Cuenta eliminada
10 Junio 2010
Jaki negatyw:) z tymi kolami
Cuenta eliminada
9 Junio 2010
Kocham hondy civik:)
Cuenta eliminada
2 Junio 2010
Kozacki Djabelek ! ;)
Szczehu95
20 Febrero 2010
oooo kurde piekne felki:P
Cuenta eliminada
21 Agosto 2009
Konretna dziura i zbieramy kaske...na zawieszenie....tak przynajmniej po kilku razach .....
Turbo990
18 Agosto 2009
Pięknie się koła chowają z tyłu w nadkola :D
Kuba4561
18 Agosto 2009
bardzo ładna honda
Cuenta eliminada
17 Agosto 2009
śliczna jest