Komentarze (2)
Аккаунт удален
15 августа 2010
alu fajne ale kolory to bym mu zmienił na bardziej stonowane, bo mi sie to malowanie nie podoba, no ale cóż każdy ma swoje gusty :D
Аккаунт удален
13 августа 2010
Zwolenniczką BMW nie jestem :/// Fajniutkie aluuuu :)