Komentarze (11)
Cuenta eliminada
13 Agosto 2010
Jak dla mnie to mógłby być koloru czarnego matowego : ]
Cuenta eliminada
11 Agosto 2010
fele ala mesiek nie pasuja
Cuenta eliminada
7 Agosto 2010
w czym tu przesada synu ? .. lusterka by mógł dać z mk4 i wszystko idealnie :D
Cuenta eliminada
7 Agosto 2010
przesada.. nie podoba mi sie..;/
Cuenta eliminada
5 Agosto 2010
Moim zdaniem felgi nie pasuja...
Cuenta eliminada
21 Julio 2010
marne te lusterka ...
Cuenta eliminada
21 Julio 2010
i felgi z messia xD nawet fajny;p
Cuenta eliminada
21 Julio 2010
mam taka dokladke zderzaka do Golf'a 2 jakby ktos chcial to odzywac sie na PW :zonk:
Cuenta eliminada
21 Julio 2010
ładny jest, ale ten zderzak i lusterka mi sie nie widzą . no ale ' co kto lubi ' :-)
Cuenta eliminada
21 Julio 2010
wenciak :P nom elegancki
Cuenta eliminada
20 Julio 2010
piekny vw boskiiiiii
to jo
to jo