Komentarze (4)
Cuenta eliminada
5 sierpnia 2010
miałem okazję widzieć na żywo fajnego smoka ma na masce z przodu i środeczek też zadbany niezły tuning
rafikbdg
21 czerwca 2010
yyyyy
Cuenta eliminada
14 czerwca 2010
no ładnie:)
troszkę pracy nad silnikiem,wyczyścić to ładnie i fura się odrazu lepiej prezentuje
:pavarotti:
troszkę pracy nad silnikiem,wyczyścić to ładnie i fura się odrazu lepiej prezentuje
:pavarotti:
Cuenta eliminada
13 czerwca 2010
pomysłowe :)