Komentarze (14)
Natalii8880
7 maja 2011
Cudny :)
Natalii8880
7 maja 2011
Cudny :)
Обліковий запис видалено
28 lipca 2010
cudeńko
Обліковий запис видалено
9 czerwca 2010
boski SL Carlssona i nie photoshop tylko lakier matowy wsioki...
kubson0
10 listopada 2009
deXter92 to jest mercedes ... a mi sie wydaje ze takich samochodow sie nie powinno duzo tuningowac ... ale ten jest spoko akurat :D ten jeszcze nie przesadzil xdd
rafikbdg
30 października 2009
a mi to podchodzi fotoszopem a nie mercedesem
Обліковий запис видалено
18 września 2009
Podchodzi mnie to pod Mercedesa... :]
Обліковий запис видалено
19 sierpnia 2009
Sama klasa, styl i moc. cos pieknego
Turbo990
18 sierpnia 2009
Dla mnie pasztet... tylko koło dobre
Обліковий запис видалено
18 sierpnia 2009
a mi się wydaje że nie lekki, komprecha ogólnie
Обліковий запис видалено
17 sierpnia 2009
wydaje mi sie, ze to jest lekii PS:P
Обліковий запис видалено
17 sierpnia 2009
no ujdzie
Обліковий запис видалено
17 sierpnia 2009
jaaaa... Już jest mój :D
Обліковий запис видалено
17 sierpnia 2009
koZak:D:P