Komentarze (8)
Account deleted
27 June 2010
a według mnie to jest polo mk.IV (01-05r) ; ]
kitek89sc
27 June 2010
Lupo .. Das Auto . uwielbiam..
69damiian69
27 June 2010
jak ktos pisze ze to jest wiejski tuning to chciałbym zobaczyc jego fure:)
Account deleted
27 June 2010
z tego co widac autko to democar jak dla mnie petarda :)) a co do brewki to zadnej tu nie widze....
Account deleted
27 June 2010
Hm... nie jest zły... btw. zwałe mam z ludzi oceniających auto po nazwie xD myślę że takie lupo po konkretnym tuningu mogło by się spokojnie równać z porsche :P co do wyglądu to rzecz gustu.
rafikbdg
21 June 2010
lupo xd kozak wiocha
Account deleted
11 June 2010
Za mocna brewka ..i te lambo doors niee nie pasuje kolorek ciekawy
Account deleted
11 June 2010
WIESJKI TUNING !