Tuning - moje życie - Fotki klanowe - Wyścigi | Fotka.com

Tuning - moje życie

Komentarze (8)

27 June 2010
a według mnie to jest polo mk.IV (01-05r) ; ]
27 June 2010
Lupo .. Das Auto . uwielbiam..
27 June 2010
jak ktos pisze ze to jest wiejski tuning to chciałbym zobaczyc jego fure:)
27 June 2010
z tego co widac autko to democar jak dla mnie petarda :)) a co do brewki to zadnej tu nie widze....
27 June 2010
Hm... nie jest zły... btw. zwałe mam z ludzi oceniających auto po nazwie xD myślę że takie lupo po konkretnym tuningu mogło by się spokojnie równać z porsche :P co do wyglądu to rzecz gustu.
21 June 2010
lupo xd kozak wiocha
11 June 2010
Za mocna brewka ..i te lambo doors niee nie pasuje kolorek ciekawy
11 June 2010
WIESJKI TUNING !