Komentarze (15)
Cont șters
5 листопада 2010
ze szczecina jest:)))
Cont șters
15 серпня 2010
Zderzak wszystko zniszczył ;/
bialykoszalin
20 липня 2010
ble ;/
Cont șters
19 липня 2010
wiocha
Cont șters
19 липня 2010
mogl by zamontowac grill
Cont șters
19 липня 2010
zderzak troche nie pasuje moze jak bylo by sportowe zawieszenie t by pasowal ;)
Cont șters
15 липня 2010
Fale większe i inne niż te, zawieszenie koniecznie obniżyć bo jak widać to fabryczne jest. Tak to glofiacz wygląda nieźle
Cont șters
11 квітня 2010
Wszystko super oprócz tego zderzaka :D
Cont șters
11 квітня 2010
Golfik z Szczecina widziałem go nie raz na ulicach :)
Cont șters
4 лютого 2010
Tylko zderzak...reszta jak najbardziej :D
Cont șters
5 січня 2010
nic niepasuje... felgi zamale, kolor chu... ,przednizderzak do bani..., i do tego fabryczne zawieszenie....
Cont șters
4 січня 2010
lepsza fela by sie przydała i może zderzaczek,ale reszta ok
Cont șters
4 січня 2010
aerodynamika musi być ;p wloty fajne ;)
Cont șters
4 січня 2010
Giciorek:)
Cont șters
4 січня 2010
jaki dziki ten golf te wloty w zderzaku wszystko psuja :x