Tuning - moje życie - Fotki klanowe - Wyścigi | Fotka.com

Tuning - moje życie

« Wszystkie albumy

Fotki klanowe - Wyścigi

Zdjęcie 109 z 196 · 4 січня 2010 · 15 komentarzy

Komentarze (15)

5 листопада 2010
ze szczecina jest:)))
15 серпня 2010
Zderzak wszystko zniszczył ;/
20 липня 2010
ble ;/
19 липня 2010
wiocha
19 липня 2010
mogl by zamontowac grill
19 липня 2010
zderzak troche nie pasuje moze jak bylo by sportowe zawieszenie t by pasowal ;)
15 липня 2010
Fale większe i inne niż te, zawieszenie koniecznie obniżyć bo jak widać to fabryczne jest. Tak to glofiacz wygląda nieźle
11 квітня 2010
Wszystko super oprócz tego zderzaka :D
11 квітня 2010
Golfik z Szczecina widziałem go nie raz na ulicach :)
4 лютого 2010
Tylko zderzak...reszta jak najbardziej :D
5 січня 2010
nic niepasuje... felgi zamale, kolor chu... ,przednizderzak do bani..., i do tego fabryczne zawieszenie....
4 січня 2010
lepsza fela by sie przydała i może zderzaczek,ale reszta ok
4 січня 2010
aerodynamika musi być ;p wloty fajne ;)
4 січня 2010
Giciorek:)
4 січня 2010
jaki dziki ten golf te wloty w zderzaku wszystko psuja :x