Skyline by YaqbekNH.JPG
Komentarze (5)
Účet je odstraněn
23 září 2010
Ja nie lubię przyciemnionych szyb dlatego została seria a co do felg to mi sie te zajebiście podobają:D
Účet je odstraněn
19 srpna 2010
ja bym dal fele inne i szybki przyciemnil
Účet je odstraněn
15 srpna 2010
kto to robił jest kozak zajebiście wyszło wszystko zgrane i tyle na ten temat ;] pozdro
Účet je odstraněn
21 července 2010
no wiec , nawet nawet bardzo ładny skaj
Účet je odstraněn
19 července 2010
Udało mi sie wykopać moje wypociny ze starego dysku:) Fajny nie?:D