REGULAMIN - Forum Nie oceniaj mnie po wyglądzie ! - Nie oceniaj mnie po wyglądzie ! | Fotka.com

Nie oceniaj mnie po wyglądzie !

REGULAMIN - Forum Nie oceniaj mnie po wyglądzie !

Forum Nie oceniaj mnie po wyglądzie ! jest działem dostępnym dla każdego użytkownika serwisu powyżej 15 roku życia.

Zanim założysz temat, sprawdź czy taki nie pojawił się dziś lub w ostatnim czasie.

Zabrania się podawania jakichkolwiek danych kontaktowych, nie tylko w treści postów, ale także w podpisach i avatarach.

Zabrania się zamieszczania na forum avatarów wulgarnych, erotycznych oraz wszystkich innych, które są niezgodne z regulaminem serwisu.

Zabrania się obrażania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni. Masz prawo do wyrażenia swojej opinii i nie zgadzania się z opinią innego użytkownika - wyraź swoje zdanie w sposób kulturalny.

Bądź tolerancyjny wobec wszystkich. Osoba innej narodowości, wyznania, orientacji seksualnej, czy innego koloru skóry, ma prawo tu przebywać i wyrażać swoje poglądy.

Zabrania sie omijania bluzgometru oraz nabijania postów, poprzez dodawanie odpowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu.

Zabrania się zamieszczania na forum avatarów wulgarnych, erotycznych oraz wszystkich innych, które są niezgodne z regulaminem serwisu.

Zabrania się obrażania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni. Masz prawo do wyrażenia swojej opinii i nie zgadzania się z opinią innego użytkownika - wyraź swoje zdanie w sposób kulturalny.

Bądź tolerancyjny wobec wszystkich. Osoba innej narodowości, wyznania, orientacji seksualnej, czy innego koloru skóry, ma prawo tu przebywać i wyrażać swoje poglądy.

Zabrania sie omijania bluzgometru oraz nabijania postów, poprzez dodawanie odpowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu.
GrzegorzUser:
Zanim założysz temat, sprawdź czy taki nie pojawił się dziś lub w ostatnim czasie.

taki już był jak to pilnujesz Cpamuzyke
Temat EURO JUŻ BYŁ W BLOGU
czemu robisz z tego problem napisz poprostu inny blog a nie czepiasz sie w kolko o jeden normalne ze watkami co jakis czas blogi beda sie powtarzac to raczej nie uniknione jest....
to niech przeszczegaja regulaminu SŁODKI TAKIE SAM JAK BY TAKIE SAME DAWALI NA FORUM TO BY BANANY LECIAŁY JAK CZ A ;?
ok rozumiem cie ale widac pewne osoby nie maja wyobrazni i kopiuja wiec badz ponad tym i wstawiaj blogi swieze nie patrz na kogos szkoda czasu;) a podam ci przyklad blog z obecnoscia juz przynajmniej z 6 razy byl i co tez kazdy ma sie czepiac bo juz byl???
no ']
Aby dodać post, musisz się zalogować.