Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
GrupaO grze Galeria (6)Forum (8)Gracze (8688)Podpisy (12)

Aktualizacja: Patch 107 Drakensang

Nastała wielka chwila!
Myrdos nadchodzi!

Drodzy bohaterowie Durii,
Poniżej znajdziecie opis ostatniej aktualizacji. Koniecznie zajrzyjcie do gry i przekonajcie się sami wielkimi zmianami i poprawkami w Waszej ulubionej grze Drakensang Online na Fotka.pl.W skrócie:
Krasnoludzkie królestwo Myrdos oczekuje Was wraz z niezliczonymi nowymi akcjami, misjami, potworami, zwiększeniem limitu poziomów do 45, a także nowymi umiejętnościami i talentami.

MYRDOS
Wersja 107 przynosi ze sobą Myrdos, od dawna oczekiwane poszerzenie, jak również podróż do królestwa krasnoludów. Wraz z sześcioma nowymi terytoriami, niezliczonymi nowymi misjami, setkami nowych przedmiotów, nowymi potworami i nowym przeciwnikiem-bossem poszerzenie to przynosi ze sobą także zwiększenie limitu poziomów do 45. Oprócz tego rozpoczęliśmy również przeróbkę trybu Międzyświata. Od tej pory wszystkie lochy Międzyświata można osiągnąć z Wodnego Grobu, który spełnia przez to rolę punktu zbiorczego dla bohaterów szukających grup dla misji w Międzyświecie.

Nowe funkcje

  • Poszerzenie "Myrdos"

Poznajcie sześć nowych terytoriów królestwa krasnoludów i przejdźcie na nich przez liczne nowe misje.Pokażcie prawdziwe męstwo podczas wykonywania misji nowego typu, w których Waszym zadaniem będzie obrona NPC.Stawcie czoła nowym, niebezpiecznym przeciwnikom, zdemaskujcie ich plany i pokonajcie nowego bossa - destruktora!

  • Zwiększenie limitu poziomów do 45

Osiągnijcie teraz wraz ze swoimi bohaterami poziom 45 i nauczcie się nowych umiejętności i talentów.

Rycerz Zakonu Smoka:
Nowa umiejętność na poziomie 42: Gniew Smoka

drakensang online fotka.pl

Wykrzycz w twarz wroga swój gniew z taką siłą, że ziemia rozstąpi się na okres 4 sekund. Znajdujący się w danej strefie przeciwnicy zostaną spowolnieni o 80% i poniosą w ciągu sekundy 150% Twoich szkód podstawowych w postaci szkód od ognia.Koszty: 60 punktów złości, zużycie amunicji: 6

Nowy talent na poziomie 45: Napad wściekłości
drakensang online fotka.pl

Gniew smoka powoduje teraz po 5 sekundach dodatkowy wybuch, ogłuszający wszystkich trafionych przeciwników na okres 2 sekund (PvP: 1 sekundy).

Nowy talent na poziomie 45: Wola przeżycia
drakensang online fotka.pl

Uzdrawiasz się teraz przez 5 sekund z prędkością 2% Twoich maksymalnych punktów życia na sekundę, jeżeli stosujesz umiejętności "Skóra smoka" i "Gniewny okrzyk bojowy".


Czarodziej Kręgu:
Nowa umiejętność na poziomie 42: Kontrola myśli
drakensang online fotka.pl

Za pomocą siły swoich myśli skłonisz przez okres 8 sekund potwora, aby walczył po Twojej stronie. Dopóki potwór pozostaje pod Twoją kontrolą, powoduje on o 200% więcej szkód w stosunku do wszystkich wrogów. W przypadku, gdy potwór zginie, będąc pod Twoim wpływem, w miejscu jego śmierci zostanie zdetonowana fala lodu, która całkowicie zamrozi na okres 5,0 (PvP: 2,0) sekund wszystkich wrogów w promieniu 6 metrów.Koszty: 25 punktów magii, czas oczekiwania na ponowne użycie: 30 sekund.Wskazówka:Kontrola myśli umożliwia przejmowanie zwykłych potworów, potworów oznakowanych małym czerwonym symbolem oraz istot należących do graczy (wilków, strażników itd.). Fala lodu może zostać wywołana przez wszystkie potwory oraz przez graczy. Użycie tej umiejętności powoduje zawsze uruchomienie czasu oczekiwania na ponowne użycie, niezależnie od tego, czy potwór zostaje przejęty, czy też nie.


Nowy talent na poziomie 45: Zjawisko astralne
drakensang online fotka.pl

Bezpośrednio po pomyślnym wykonaniu kontroli myśli jesteś teraz przez 1 sekundę w stanie użyć wszystkich swoich umiejętności bez aktywacji ich okresów oczekiwania na ponowne użycie (np. trzy razy "Portal", dwa razy "Osobliwość").

Nowy talent na poziomie 45: Strażnik płomieni
drakensang online fotka.pl

Strażnik może teraz strzelać ognistymi kulami i palić wszystkich wrogów dookoła siebie.

Strażnik lasu:
Nowa umiejętność na poziomie 42: Ciernista przesieka
drakensang online fotka.pl

Wystrzel zatrutą strzałę, która sprawi, że na jej torze lotu wyrośnie za nią ściana cierni. Strzała wyrządza 25% Twoich szkód podstawowych w postaci szkód od trucizny. Przeciwnicy przechodzący przez ścianę cierni zostaną spowolnieni o 80% i poniosą w ciągu każdej sekundy 55% Twoich szkód podstawowych w postaci szkód od trucizny. Ściana cierni będzie istniała przez 6 sekund.Koszty: 66 punktów koncentracji, zużycie amunicji: 6, czas oczekiwania na ponowne użycie: 12 sekund.

Nowy talent na poziomie 45: Przesieka spustoszenia
drakensang online fotka.pl

Trafieni zatrutą strzałą Twojej ciernistej przesieki przeciwnicy eksplodują teraz, tworząc zatrutą chmurę, jeżeli ich śmierć następuje w ciągu 6 sekund po trafieniu. Chmura ta wyrządza wszystkim przeciwnikom w otoczeniu 300% Twoich szkód podstawowych w postaci szkód od trucizny.Wskazówka: W przypadku jednoczesnego wytworzenia kilku zatrutych chmur wrogowie w zasięgu ich rażenia ponoszą szkody tylko jeden raz. (Przykład: jeżeli naokoło danej osoby zdetonowane zostaną jednocześnie trzy zatrute chmury, to poniesie ona jedynie jednorazowo 300% szkód.)

Nowy talent na poziomie 45: Duch lasu
drakensang online fotka.pl

Używając paktu puszczy, wywołujesz teraz w miejsce wilków potężnego ducha lasu. Potrafi on unieruchomić i zaznaczyć wszystkich przeciwników dookoła siebie.
---

  • Nowe, potężne przedmioty jak np.:

Topór zniszczenia -jednoręczny topór o następujących właściwościach:
szkody: 153 - 198,
1,16 ataku/sekundę (203,21 szkód/sekundę),
4 wolne gniazda na kamienie szlachetne.
czary:szkody zwiększone o 100,
odporność na ogień zwiększona o 200,
o 10% większa prędkość ataku.
Laska zniszczenia - jednoręczna laska o następujących właściwościach:
szkody: 136 - 164,
1,08 ataku/sekundę (162 szkód/sekundę)
4 wolne gniazda na kamienie szlachetne
czary: szkody zwiększone o 80,
wartość krytycznych ciosów zwiększona o 400,
o 8% większa prędkość ataku.
Łuk zniszczenia -krótkiłuk o następujących właściwościach:

szkody: 97 - 137,
1,05 ataku/sekundę (123,16 szkód/sekundę),
4 wolne gniazda na kamienie szlachetne,
czary -szkody zwiększone o 50,
szkoda krytyczna zwiększona o 40 %,
wartość krytycznych ciosów zwiększona o 150.
Wszystkie w/w przedmioty są pozostawiane z pewnym prawdopodobieństwem przez destruktora, o ile odnieśliście sukces w walce.
-

Istotne modyfikacje

  • Połączenie lochów Międzyświata:

Podróż do Międzyświata rozpoczyna się obecnie od odwiedzin w "Wodnym Grobie", skąd możecie się następnie udać poprzez mapę do lochów Międzyświata. Droga do Międzyświata poprzez normalne wejścia do lochów nie jest już możliwa.Zachowane pozostają oczywiście odblokowane już lochy Międzyświata jak również postęp misji.
Przed wkroczeniem do lochów Międzyświata ukazuje się zapytanie o stopień trudności, w którym aktualnie można wybrać jedynie "heroiczny".

  • Dopasowania cen wraz z ich trwałą obniżką i nowymi ofertami, jeżeli chodzi o kryształy prawdy, mapę świata, małpkę-towarzysza, smoczę, sztangę-emotikon i wszystkie kolory.
  • Na skutek obniżki ceny konieczne było ponowne obliczenie wartości skrzyni szczęścia, zwiększyliśmy przy tym również szanse dla gracza.
  • Oba pakiety "Przychylność losu" i "Wsparcie losu" są od natychmiast dostępne w sklepie. zawierają one między innymi nowe powielacze PD i strażników dusz.
  • Misje w Myrdos otrzymały teraz numerację w tytule, która da Wam lepszą orientację. Pokazują one, w jakiej części serii misji się znajdujecie, np. "(2/4)" oraz czy dana misja jest możliwa do powtarzania "(p)".
  • Niektóre terytoria posiadają obecnie ograniczenie poziomu, tzn. aby móc wejść na dane terytorium, należy najpierw osiągnąć określony poziom. Tego rodzaju ograniczenie otrzymały na przykład "Wodny Grób" oraz "Mgielna Grań".

Łatki

Nie jest obecnie już możliwe jednoczesne działanie obu talentów z jednego poziomu poprzez użycie eksploitu. Wbudowaliśmy ponadto dodatkowe mechanizmy chroniące przed osobami korzystającymi z cheatów, które w bezprawny sposób podwyższały poziom swojego talentu.
Rozmaite, stojące niekiedy pasywnie potwory (np. wilki strażnika lasu) atakują obecnie przeciwników, znajdujących się w ich zasięgu.
Niezidentyfikowane przedmioty ukazują teraz bezpośrednio po ich zebraniu swoją wartość przetopienia w tooltipie.
Przycisk Przetop pieca do przetapiania zwraca teraz poprzez tooltip jednoznacznie uwagę na fakt, że przedmioty zostaną podczas przetapiania trwale zniszczone.
Błędnie ustawione koszty ulepszania glifów potęgi dla przedmiotów do drugiej ręki (np. tarcz) zostały poprawione i zwiększone o 50%. Poprzez to dopasowanie o 50% zwiększają jednocześnie wartość wszystkie istniejące ulepszenia dla drugiej ręki.
Zoptymalizowaliśmy interfejs użytkownika dla ulepszania przedmiotów.
Skrzynia z wyjątkowymi przedmiotami nie rozdaje już rycerzom Smoka pierścieni czarodzieja Kręgu.
Usunęliśmy problemy z wadliwymi przedmiotami, możliwymi do rozpoznania po tym, że ich nazwa zawierała tekst. Ostrzeżenie: oferta niekorzystna.
Usunęliśmy na rozmaitych terytoriach mniejsze błędy, o których uzyskaliśmy informację od społeczności, jak na przykład niewidoczną blokadę w rywalizacji areny Zdobycie flagi oraz możliwe do przejścia fragmenty muru w Wulkanie Suvius.
Ulepszyliśmy obliczenie nawigacji w Halach Śmierci.
Nie występuje już teraz rzadka sytuacja, polegająca na tym, że w rywalizacji na arenie "Szturm twierdzy" taran przejeżdżał obok wież i atakował bezpośrednio most zwodzony.

Znane błędy:

Rycerz zakonu smoka - talent "niezwykła regeneracja" nie regeneruje punktów życia.
Czarodziej kręgu- talent "kontrola myśli" nie ma wpływu na innych graczy i ich towarzyszy w rozgrywkach PVP.
Questy - Każdy członek grupy musi zakończyć quest "Posiadanie ziemi" indywidualnie.
Kupiec- Buff "Fyrgons Fireblessing" dostępny w mieście Andrakasch nie daje zamierzonych efektów.
Drop- drop ozdób broni poniżej 40 poziomu wyświetlany jest nieprawidłowo. Jest to tylko błąd graficzny.
Inne: Mini mapa może pokazać niektóre wpisy zastępcze na nowej mapie z bossem.
Buffy: W niektórych przypadkach ikony nowych buffów mogą nie być poprawnie wyświetlane.
Poprawki z ostatniej chwili:
Usunięto problemy z bractwami. Teraz powinno być możliwe opuszczenie Gildii oraz usuwanie członków z listy gildii.
Opcja włączenia / wyłączenia widoczności ikonki Premium powinna działać poprawnie.
Ilość punktów życia Kali została zwiększona.


Bohaterowie Durii, ruszajcie w drogę do Myrdos!
drakensang online fotka.pl

Konto usunięte
Mecz Polska-Francja Na Żywo Live----> bit.ly/1AMftDq
14 September 2014
więcej komentarzy (-4)