Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd

Zoomumba - przedszkoleW przedszkolu mogą dorastać młode zwierząt uzyskane ze stacji hodowlanej.
Gdy przedszkole jest gotowe do odchowania malucha, będzie ozn
aczone ikonką:

Kliknij na budynek, otworzy Ci się okno wyboru.
Wybierz to młode zwierzę, które chcesz by dorosło. Zwróć uwagę na opis maluchów by nie popełnić błędu przy wyborze. Po wybraniu zwierzęcia zobaczysz ile będzie trwało dorastanie oraz jaką kwotę w misiogroszach będzie kosztować.

UWAGA:
By młode było widoczne w przedszkolu musi znajdować się w inwentarzu!

Jeśli wybrałeś odpowiednie zwierzę kliknij przycisk Odchowaj. W tym momencie wrócisz do widoku zoo, a po chwili zobaczysz okienko informacyjne:


W tym okienku możesz sprawdzić ile będzie jeszcze trwał proces dorastania. Jeśli zamknąłeś okienko, a znów chciałbyś je zobaczyć - kliknij na budynek przedszkola.


W dolnej części okienka masz dwie możliwości przyspieszenia procesu dorastania. możliwość użycia esencji wzrostu. Z lewej strony znajdziesz opcję dostępną za zoolągi. Jeśli nie chcesz czekać i chcesz mieć dorosłe zwierzę od razu kliknij przycisk Odchowaj od razu. Wówczas dorastanie zakończy się natychmiast a z Twojego konta zostaną pobrane zoolągi. Z prawej strony możesz skorzystać z esencji wzrostu. Skraca ona czas dorastania o połowę. Możesz do jednego dorastania użyć wiele esencji. Za każdym razem skraca ona pozostały czas o połowę.
Esencję możesz kupić w Sklepie w zakładce Karma (jeśli będziesz mieć 0 na stanie i klikniesz przycisk Użyj esencji, zostaniesz przekierowany do Sklepu).

Gdy skończy się czas dorastania, na budynku przedszkola pojawi się ikonka z zielonym ptaszkiem.
Kliknij wtedy na budynek a pokaże się okno z wynikiem dorastania:W okienku zobaczysz obrazek dorosłego osobnika oraz jego płeć. Zwierzęta te znajdziesz w inwentarzu.
Uzyskane w ten sposób zwierzęta możesz albo wstawić na wybieg i cieszyć się ich widokiem, albo użyć do dalszej hodowli.

Konto usunięte
super gra
15 May 2012
więcej komentarzy (-4)
| Fotka.com