Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd

Stacja hodowlana

Stacja hodowlana jest gotowa do rozpoczęcia hodowli, jeśli na budynku znajdziesz ikonkę rozmnażania:Kliknij wtedy na budynek. Zobaczysz okno wyboru gatunku zwierzęcia, które weźmie udział w hodowli.
Klikając w strzałki możesz wybrać kolejny gatunek.

W tym oknie widzisz również ile czasu będzie trwała hodowla.
Jeśli jesteś gotowy kliknij przycisk Następna. W kolejnym oknie możesz wybrać przedmioty, które wspomogą szansę na otrzymanie mutacji zwierzęcia:


Możesz wybrać maksymalnie trzy przedmioty. Mogą to być Super Karma, Mega Karma, Super Lek lub elementy kolekcji. Możesz również kontynuować hodowlę bez tych przedmiotów.

Przy wyborze tych przedmiotów miej na uwadze, że im większą ilością serduszek oznaczony jest przedmiot, tym większą szansę (nie gwarancję!) masz na otrzymanie nowego gatunku.

Jeśli jesteś gotowy kliknij przycisk Następna.
Jeśli chciałbyś coś zmienić możesz kliknąć przycisk Poprzednia i wrócić na konkretną stronę by skorygować wybór.

W oknie zobaczysz również czas trwania hodowli oraz cenę w misiogroszach.
Jeśli jesteś gotowy kliknij przycisk Rozpocznij hodowlę. Wrócisz wówczas do zoo, a po chwili zobaczysz okienko hodowli:


Dzięki niemu zobaczysz ile czasu zostało jeszcze do zakończenia hodowli. Jeśli je zamkniesz, możesz do niego wrócić klikając na budynek stacji hodowlanej.

W dolnej części okienka masz możliwość użycia esencji sercowej. Skraca ona czas hodowli o połowę. Możesz do jednej hodowli użyć wiele esencji. Za każdym razem skraca ona pozostały czas o połowę.
Esencję możesz kupić w Sklepie w zakładce Karma (jeśli będziesz mieć 0 na stanie i klikniesz przycisk Użyj esencji, zostaniesz przekierowany do Sklepu).

Gdy skończy się czas hodowli, na budynku stacji pojawi się ikonka z zielonym ptaszkiem:


Kliknij w budynek. Zobaczysz wtedy okno pokazujące wynik hodowli:

Ze stacji hodowlanej uzyskujesz młode zwierzęta, które możesz następnie albo wstawić na wybieg z dorosłą parą tego samego gatunku lub oddać do przedszkola by dorosły. Uzyskane zwierzę znajdziesz w inwentarzu.


ZASADY HODOWLI:

  1. Dorosłe zwierzęta, które zostały oddane do hodowli do stacji nie wracają do zoo
  2. Nowe gatunki można podzielić na poziomy hodowli (w tym poziom 1 to są zwierzęta zwykłe, dostępne do kupienia w Sklepie).
  3. Jeśli do stacji hodowlanej dasz:dwa zwierzęta z poziomu 1, otrzymasz młodego z poziomu 1 lub 2, a przy większym szczęściu z wyższych poziomów;jeśli dasz dwa zwierzęta z poziomu 2, otrzymasz młode z poziomu 2 lub 3 lub wyższego poziomu;zwierzę z poziomu 1 i 2, możesz otrzymać młode zarówno poziomu 1 jak i 2 i przy odrobinie szczęścia wyższego poziomu;zwierząt najwyższego poziomu hodowli dla danego gatunku nie możesz dodać do stacji hodowlanej w celu dalszej hodowli, możesz je uzyskać tylko używając do tego zwierząt z niższego poziomu.
  4. Nowe gatunki (od poziomu 2 wzwyż) mają zablokowaną możliwość rozmnażania na wybiegach. Młode tych gatunków możesz wyhodować tylko w stacji hodowlanej.
| Fotka.com