Ela

Jest wiosna i wszyscy cieszymy się pierwszymi promieniami słońca.
Chcemy świętować ten czas razem z Wami w nowym evencie.
Z tego powodu odbędzie się Żabi Event, w trakcie którego pojawi się nowe zwierzę oraz całkiem nowy wybieg! Mamy nadzieję, że miło spędzicie czas w zoo, grając w grę i zdobywając nagrody!


Czas trwania eventu:
Od dnia 17.05.2012 (czwartek) od godziny 12:00
do dnia 23.05.2012 (środa) do godziny 12:00.

Przejdź do gry!

ElaW przedszkolu mogą dorastać młode zwierząt uzyskane ze stacji hodowlanej.
Gdy przedszkole jest gotowe do odchowania malucha, będzie ozn
aczone ikonką:

Kliknij na budynek, otworzy Ci się okno wyboru.
Wybierz to młode zwierzę, które chcesz by dorosło. Zwróć uwagę na opis maluchów by nie popełnić błędu przy wyborze. Po wybraniu zwierzęcia zobaczysz ile będzie trwało dorastanie oraz jaką kwotę w misiogroszach będzie kosztować.

UWAGA:
By młode było widoczne w przedszkolu musi znajdować się w inwentarzu!

Jeśli wybrałeś odpowiednie zwierzę kliknij przycisk Odchowaj. W tym momencie wrócisz do widoku zoo, a po chwili zobaczysz okienko informacyjne:


W tym okienku możesz sprawdzić ile będzie jeszcze trwał proces dorastania. Jeśli zamknąłeś okienko, a znów chciałbyś je zobaczyć - kliknij na budynek przedszkola.


W dolnej części okienka masz dwie możliwości przyspieszenia procesu dorastania. możliwość użycia esencji wzrostu. Z lewej strony znajdziesz opcję dostępną za zoolągi. Jeśli nie chcesz czekać i chcesz mieć dorosłe zwierzę od razu kliknij przycisk Odchowaj od razu. Wówczas dorastanie zakończy się natychmiast a z Twojego konta zostaną pobrane zoolągi. Z prawej strony możesz skorzystać z esencji wzrostu. Skraca ona czas dorastania o połowę. Możesz do jednego dorastania użyć wiele esencji. Za każdym razem skraca ona pozostały czas o połowę.
Esencję możesz kupić w Sklepie w zakładce Karma (jeśli będziesz mieć 0 na stanie i klikniesz przycisk Użyj esencji, zostaniesz przekierowany do Sklepu).

Gdy skończy się czas dorastania, na budynku przedszkola pojawi się ikonka z zielonym ptaszkiem.
Kliknij wtedy na budynek a pokaże się okno z wynikiem dorastania:W okienku zobaczysz obrazek dorosłego osobnika oraz jego płeć. Zwierzęta te znajdziesz w inwentarzu.
Uzyskane w ten sposób zwierzęta możesz albo wstawić na wybieg i cieszyć się ich widokiem, albo użyć do dalszej hodowli.

Konto usunięte
super gra
15 May 2012
więcej komentarzy ( -2)
Ela

Stacja hodowlana

Stacja hodowlana jest gotowa do rozpoczęcia hodowli, jeśli na budynku znajdziesz ikonkę rozmnażania:Kliknij wtedy na budynek. Zobaczysz okno wyboru gatunku zwierzęcia, które weźmie udział w hodowli.
Klikając w strzałki możesz wybrać kolejny gatunek.

W tym oknie widzisz również ile czasu będzie trwała hodowla.
Jeśli jesteś gotowy kliknij przycisk Następna. W kolejnym oknie możesz wybrać przedmioty, które wspomogą szansę na otrzymanie mutacji zwierzęcia:


Możesz wybrać maksymalnie trzy przedmioty. Mogą to być Super Karma, Mega Karma, Super Lek lub elementy kolekcji. Możesz również kontynuować hodowlę bez tych przedmiotów.

Przy wyborze tych przedmiotów miej na uwadze, że im większą ilością serduszek oznaczony jest przedmiot, tym większą szansę (nie gwarancję!) masz na otrzymanie nowego gatunku.

Jeśli jesteś gotowy kliknij przycisk Następna.
Jeśli chciałbyś coś zmienić możesz kliknąć przycisk Poprzednia i wrócić na konkretną stronę by skorygować wybór.

W oknie zobaczysz również czas trwania hodowli oraz cenę w misiogroszach.
Jeśli jesteś gotowy kliknij przycisk Rozpocznij hodowlę. Wrócisz wówczas do zoo, a po chwili zobaczysz okienko hodowli:


Dzięki niemu zobaczysz ile czasu zostało jeszcze do zakończenia hodowli. Jeśli je zamkniesz, możesz do niego wrócić klikając na budynek stacji hodowlanej.

W dolnej części okienka masz możliwość użycia esencji sercowej. Skraca ona czas hodowli o połowę. Możesz do jednej hodowli użyć wiele esencji. Za każdym razem skraca ona pozostały czas o połowę.
Esencję możesz kupić w Sklepie w zakładce Karma (jeśli będziesz mieć 0 na stanie i klikniesz przycisk Użyj esencji, zostaniesz przekierowany do Sklepu).

Gdy skończy się czas hodowli, na budynku stacji pojawi się ikonka z zielonym ptaszkiem:


Kliknij w budynek. Zobaczysz wtedy okno pokazujące wynik hodowli:

Ze stacji hodowlanej uzyskujesz młode zwierzęta, które możesz następnie albo wstawić na wybieg z dorosłą parą tego samego gatunku lub oddać do przedszkola by dorosły. Uzyskane zwierzę znajdziesz w inwentarzu.


ZASADY HODOWLI:

  1. Dorosłe zwierzęta, które zostały oddane do hodowli do stacji nie wracają do zoo
  2. Nowe gatunki można podzielić na poziomy hodowli (w tym poziom 1 to są zwierzęta zwykłe, dostępne do kupienia w Sklepie).
  3. Jeśli do stacji hodowlanej dasz: dwa zwierzęta z poziomu 1, otrzymasz młodego z poziomu 1 lub 2, a przy większym szczęściu z wyższych poziomów; jeśli dasz dwa zwierzęta z poziomu 2, otrzymasz młode z poziomu 2 lub 3 lub wyższego poziomu; zwierzę z poziomu 1 i 2, możesz otrzymać młode zarówno poziomu 1 jak i 2 i przy odrobinie szczęścia wyższego poziomu; zwierząt najwyższego poziomu hodowli dla danego gatunku nie możesz dodać do stacji hodowlanej w celu dalszej hodowli, możesz je uzyskać tylko używając do tego zwierząt z niższego poziomu.
  4. Nowe gatunki (od poziomu 2 wzwyż) mają zablokowaną możliwość rozmnażania na wybiegach. Młode tych gatunków możesz wyhodować tylko w stacji hodowlanej.
Ela

Nowości w grze

News nr 1


News nr 2


News nr 3


PRZEJDŹ DO GRY

Ela

Witajcie!

Serdecznie witam wszystkich fanów gry Zoo Mumba!


Chciałabym Was zaprosić do dyskusji na temat Waszej ulubionej gry.
Dodatkowo zachęcam do dodawania zdjęć Waszego zoo. Pochwalcie się!
Link do albumu.

Lauruska
a ja mam pytanie... chciałabym usunąć konto na fotka pl ale nie chce stracić osiagnięć w moim zoo... nie pamietam hasła, mam nowy e-mail... co robic?
5 November 2012
Konto usunięte
d83cdfc6
29 June 2012
Konto usunięte
Skomentuj...:mrgreen:
8 June 2012
skarbekx33
:zakochany:
6 February 2012
więcej komentarzy ( 1)