Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
GrupaO grze Galeria (11)Forum (3)Gracze (9081)Podpisy (4)

Letni turniej w Skyrama

Prawdziwi zwycięzcy mierzą wysoko. Od dnia 27 lipca do dnia 12 sierpnia 2012 podczas wielkiego letniego turnieju w Skyramie wszystko będzie kręcić się wokół międzynarodowego sportu. W sklepie będzie można wymieniać złote medale akcji specjalnej na liczne ekskluzywne przedmioty, od super śniegokoptera, poprzez dziarski samolot transportowy Rama-Cargo Speer-Air, aż po nie całkiem nieważkie sztangi powietrzne.
Ale tylko dzięki super flocie właściciele lotnisk nic tu nie zyskają, nie mówiąc już o tym, że nie tylko tak zasługuje się na respekt społeczności. Kto chce naprawdę zaimponować swoim znajomym, ten dekoruje swoje lotnisko jak prawdziwy mistrz świata. Podium z gigantycznymi pucharami, super nowoczesny radar dla wszystkich fanów sportu dają jasno i wyraźnie do zrozumienia, które lotnisko jest lotniskiem numer 1.

W międzyczasie ekipa Skyramy trenuje już pilnie do następnej rywalizacji. W ramach tej akcji specjalnej gracze otrzymają mały przedsmak tego, co czeka ich po letnim turnieju. W planie są obecnie nowe misje, totalnie przerobiona funkcja zapraszania znajomych i kilka poprawek błędów. Najlepsze lotniska muszą być w końcu przygotowane na to, co niesie ze sobą przyszłość.Pamiętajcie, by do dnia 12.08.2012 wymienić medale, gdyż po zakończeniu eventu wymiana nie będzie możliwa.
Na miejsca, gotowi, start! Czas rozpocząć lato!Obecnie nowa ekipa Skyrama pracuje nad zniesieniem ograniczenia poziomów i nową funkcją do ulepszania Waszych samolotów. Będą nowe zadania, nowe możliwości, już teraz optymalizacja funkcji znajomych- czekamy na więcej!

| Fotka.com