Dlaczego uroda i status zawodowy są barierą którą tak ciężko pokonać drugiemu człowiekowi? - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Dlaczego uroda i status zawodowy są barierą którą tak ciężko pokonać drugiemu człowiekowi?

Witam, jestem prostym (by nie napisać przeciętnym) człowiekiem z zasadami, niczym nie wyróżniam się z tłumu. Jak każdy człowiek mam swój bagaż doświadczeń który w jakimś stopniu zmienił mnie,oczywiście nie żyje przeszłością ale wyciągam z niej wnioski. Mam 40 lat i mieszkam w Szczecinie, pracuję ale nie żyje samą pracą choć wiadomo że praca odgrywa ważną rolę w naszym życiu bo zapewnia pewien poziom życia. Prowadzę aktywny tryb życia bo dużo jeżdżę na rowerze, oczywiście mam też swoje pasje i zainteresowania które trochę pomagają zapomnieć o szarej rzeczywistości. Lubię poznawać ludzi którzy potrafią rozmawiać a będąc singlem musi to oznaczać że szukam miłości albo chce dowartościować się? Oczywiście że nie, wszędzie można poznać wartościowych ludzi a miłości nie szuka się na siłę. Mówi się często że najpiękniejsze wartości wypływają z głębi serca dlatego zawsze warto być sobą i choć czasami coś w życiu nie jest wychodzi to trzeba nim cieszyć się. Nauczyłem się smutek, ból i zły chować w sercu by nikt nie widział, nie każdy człowiek potrafi zrozumieć drugiego człowieka. Człowiek to najokrutniejszy gatunek na ziemi choć są jeszcze ludzie z ,,ludzką twarzą,, trochę rozpisałem się ale zawsze pisze używając rozumu i nie zapominając że mam także serce ( trochę w bliznach ale mam)… życzę wszystkiego dobrego pozdrawiam serdecznie.
Cała prawda o życiu. Okażesz uczucia to wykorzystają, okażesz serce to je sponiewierają.
Facet nie płacze i nie cieszy się (publicznie) bo go zniszczą taka kultura w naszym stadzie.
Bo widzisz komuś na tym zależy żeby ludzi odzielić od siebie oglupić skłócić itp jednostki latwiej jest kontrolowac (zniszczyć) niż całe stado zobacz kto na tym najwięcej zarabia ci co jak twierdza chcą nas chronić taki Mask czy Billie Gates promują szczepionki które zabijają lub uposledzaja jak wiadomo
tworzą rzekomo technologiczne ułatwienia które tak naprawdę nas igiwiluja i niosą ukryty przekaz jakie wartości są cool jakiej muzyki mamy słuchać (eurowizja szwecka satanistyczna grupa Wygrywa) jest tego cala masa poczytaj o ludziach przebudzonych odpowiesz sobie sam na wiele pytań
Witam pięknie napisane. Ja nie będę się rozpisywał. Szkoda że mieszkasz tak daleko,, ja mieszkam w Świebodzice koło Wałbrzycha. Myślę że byli byśmy zajebistymi przyjaciółmi. Mam 51 lat i nie mam ani dziewczyny ani przyjaciela.jestem sam na tym popieprzonym świecie. Pozdrawiam cię serdecznie.
Aby dodać post, musisz się zalogować.