Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Fotka.pl - Klub Gwiazd
GrupaOpis Fotki (2633)Forum (3725)Ekipa (421495)
Cytuj

Czego nauczyłeś się od życia?

Posty: 2,
Zobacz profil Dragon842 na Fotce
Pierwszy post w tym wątku. 2 lutego 2020
Życie to nie bajka, przekonałem się o tym wiele razy popełniając wiele błędów wyciągając z nich wnioski. To taka szkoła która daje lekcję ale to od nas zależy czy wyciągniemy wnioski z każdej lekcji. Nasze decyzje mają swoje konsekwencję, każde wydarzenie ma jakiś wpływ na nasze życie. Najważniejsze lekcję które przyniosło życie? W życiu możesz liczyć tylko na siebie, każdy dostrzega ciebie i twoją wartość wtedy gdy jesteś potrzebny. W innym wypadku stajesz się zbędnym balastem albo niepotrzebny bo nie ma z ciebie korzyści, dziś nie liczy się człowiek ale to co posiada i jak wygląda. Często cytuje słowa że najpiękniejsze wartości wypływają z głębi serca dlatego tak ważna jest rodzina, miłość i przyjaźń. Oczywiście praca jest także ważna ale nie zastąpi nam tych najważniejszych wartości które są częscią naszego życia, życie jest piękne choć nie zawsze wszystko nam wychodzi w życiu, takie jest życie. Lubię pisać z głową używając serca, troche rozpisałem się ale piszę spontanicznie. Jestem prostym facetem z zasadami, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.
1404
6
447
Zobacz profil Conrad74 na Fotce
14 lutego 2020
Bardzo trafnie i elegancko to opisałeś. Nie wiele osób ma świadomość tego, że ich postępowanie ma tak naprawdę największy wpływ na rozwój wydarzeń w przyszłości. Życie trzeba przeżyć, nie można się go nauczyć.
Osobiście uważam że nie wszystkich błędów da się uniknąć ,ale najważniejsze to ich nie powielać a to już daje większą przewagę. I unikać jak ognia tzw dobrych rad od "dobrych ludzi ". Sam wiele w życiu zrobiłem różnych rzeczy, nie ze wszystkich mogę być dumny, ale jest też wiele które chcę pamiętać. Czasu się nie cofnie ale zawsze można coś poprawić. Trzymać się swoich zasad, dbać o bliskich nie krzywdzić inych a każdy kolejny dzień będzie lepszy. Ktoś mi kiedyś powiedział, że z losem i życiem nie bierz się za bary bo przegrasz jesteś na to za mały, po prostu głową myśl jak tego uniknąć. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
112
2
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych członków Klubu Gwiazd.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Posty: 2,