Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Fotka.pl - Klub Gwiazd
GrupaOpis Fotki (2633)Forum (3749)Ekipa (453099)
Cytuj

Jak zdobyć serce kobiety? Czy są wartościowe kobiety z sercem?

Posty: 16,
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
Pierwszy post w tym wątku. 30 grudnia 2019
Dobry wieczór często poruszam różne tematy, czasami tematy powtarzają się ale są tematy które warto poruszać bo są ważne i ważniejsze rzeczy w naszym życiu. Miłość i uczucia to temat na który można rozmawiać bez końca bo każdy człowiek ma swoje zdanie na temat uczuć i wartości. Najpiękniejsze wartości wypływają z głębi serca, dlatego tak ważną rolę w naszym życiu odgrywa miłość i uczucia. Jak w dzisiejszych czasach zdobyć serce drugiego człowieka, pytanie wydaje się proste ale jest skomplikowane i nie łatwo odpowiedzieć na to pytanie odpowiedzieć bo wystarczy spojrzeć ile ludzi jest samotnych. Podobno wystarczy być sobą bo liczy się pierwsze wrażenie ale nie do końca bo uroda też gra pełna rolę, człowiek nie musi być urodziwy bo wystarczy że jest czysty i zadbany. Praca jest ważna bo pieniądze zapewniają normalny poziom życia i stabilizację,żadna uczciwa praca nie hańbi bo tak naprawdę razem można wszystkiego dorobić się. Niestety w dzisiejszych czasach to pieniądze uroda i szpan świadczą o człowieku a nie to co człowiek sobą prezentuje. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do jednego worka bo większość nie oznacza wszyscy dlatego do ludzi trzeba podchodzić indywidualnie. Dla większości ludzi jestem nudnym i przeciętnym człowiekiem ale nie będę zmieniać się by komuś przypodobać się, trzeba akceptować człowieka takim jakim jest. Mam 35 lat,pracuje i mam spokojne życie a to jest najważniejsze bo nie potrzebuje dodatkowych wrażeń. Jestem kawalerem ale nie szukam miłości na siłę bo lepiej być samemu niż szukać miłości z desperacji. Może kiedyś poznam kobietę która zamieszka w moim życiu i przede wszystkim w sercu, wtedy będę mógł pokazać że nie każdy facet zdradza kłamie. Jestem staroświecki ale dojrzale podchodzę do życia, miłość rodzina to najważniejsze wartości. Lubię poznawać ciekawych ludzi i rozmawiać na każdy temat ale nie lubię narzucać się, miłego wieczoru życzę i pozdrawiam serdecznie.
Zobacz profil Aniol8 na Fotce
30 grudnia 2019
Niestety tutejsze kobiety nie są takie za jakie się przedstawiają, często dużo ukrywają i kłamią, a dopiero na końcu pokazują swoje prawdziwe oblicze!
396
1
Zobacz profil RafalLaskowski1982 na Fotce
30 grudnia 2019
Najgorsze jest to że zakładają konta że niby szukają miłości a bardzo często nie odpisują. Irytujące to jest bardzo.
393
1
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
Jak chcecie poznać kobietę realnie szukającą czegoś więcej niż pieniędzy to poza internetem bądz na innym portalu który faktycznie stawia na łączenie ludzi i jest płatny w całości a nie częściowo jak tutaj.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
Jestem od lat na fotce, kobiety na pokaz mówią że nie zwracają uwagę na wygląd by za chwilę dodać do czarnej listy albo dać ,, nie,, bo tak naprawdę rzadko słowa idą w parze z czynami.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
Jestem tutaj nowa i powiem wam ze tez nie każdemu odpisuje. A wiecie dlaczego tak sie dzieje? Bo wiekszosc facetow wysyla kobietą zdiecia penisow, albo odrazu wala tekst ze by cie przeorali. To sie troche nie dziwcie ze niechętnie kobiety odpisuja, skoro sa odrazu atakowane takimi tekstami i zdjęciami.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
Jeszcze nigdy takich zdjęć nie wysłałem ale moje wypowiedzi są dość długie bo lubię pisać to co myślę.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
No ale niestety tak jest. Nie mówię akurat ze Ty tak robisz.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
Nie usprawiedliwiam facetów bo wiem że są tacy którzy myślą dolną częścią ciała ale na szczęście każdy człowiek jest inny.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
30 grudnia 2019
Albo teraz dostałam wiadomość. Ani cześć ani nic tylko ,, traktuj mnie jak rzecz , nawet moja twarz bedzie twoim krzeselkiem!! Wiec faceci co jest z wami?
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych członków Klubu Gwiazd.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Posty: 16,