Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Fotka.pl - Klub Gwiazd
GrupaOpis Fotki (2633)Forum (3717)Ekipa (408400)
Cytuj

Czym dla ciebie jest miłość?

Posty: 4,
Zobacz profil Dragon842 na Fotce
Pierwszy post w tym wątku. 7 grudnia, o 14:09
Miłość to piękne uczucie które łączy ciała lecz także serca, ta prawdziwa miłość jest na całe życie i przetrwa każdą burzę ale czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na takie uczucie na całe życie? Miłość nadaję życiu sens i jest kluczem do szczęścia, niestety często związek który miał być oparty na tradycyjnych wartościach i trwałym uczuciu po prostu rozpada się. Zdrady, kłamstwa brak zaufania kompromisu a ludzie którzy byli na początku dla siebie wszystkim stają się sobie obcy. W szarej rzeczywistości zapominamy że uczucia pielęgnuje się każdego dnia, nie wystarczy zdobyć serce by miłość była trwała. Szkoda że uświadamiamy sobie to trochę zbyt późno, pieniądze są potrzebne do życia ale nie zastąpią bliskości i ciepła ukochanej osoby. Nie musi człowiek być bogaty ani urodziwy by być człowiekiem szczęśliwym, wystarczy spokojne życie i bliskość ukochanej osoby. Proste gesty codziennego życia sprawiają więcej radości niż drogie prezenty bo takie gesty są trwałe zostawiając miłe wspomnienie. Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy i uczymy się każdego dnia jak być dobrym człowiekiem. Życie nie musi być idealne by było szczęśliwe, czasami tak nie wiele potrzeba do szczęścia. Nie jestem przystojny i nigdy za takiego nie uważałem się,nie chcę zwrócić uwagę na siebie ani nie szukam miłości na siłę. Lubię poznawać nowych ludzi i rozmawiać na każdy temat, to wszystko. Prosty facet z zasadami, miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.
1302
8
434
Zobacz profil piterixxx na Fotce
7 grudnia, o 15:38
miłość to przywiązanie do łóżka suczki i zerżniecie jej:) pamiętaj chcesz mieć wierną kobietę musisz dbać o to żeby dobrze ją wydymać, zerżnąć . Dać jej to czego potrzebuje,.
90
1
Zobacz profil TakiTamZPoludnia na Fotce
8 grudnia, o 09:04
hyh miłość jak na razie dla wszystkich lasek to pieniądze …. nic więcej coś takiego nie istnieje to tylko przyzwyczajenie … niestety
84
2
Zobacz profil Dragon842 na Fotce
8 grudnia, o 09:16
Niestety masz rację,pieniądze rządzą ludźmi.
1302
8
434
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych członków Klubu Gwiazd.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Posty: 4,