Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Fotka.pl - Klub Gwiazd
GrupaOpis Fotki (2633)Forum (3707)Ekipa (405011)
Cytuj

Jak odniesiesz się do słów tego cytatu?

Posty: 3,
Zobacz profil Dragon842 na Fotce
Pierwszy post w tym wątku. 12 września 2019
Robin Williams kiedyś powiedział mądre słowa,, Wystarczy piękny uśmiech by ukryć zranioną duszę i nikt nie zauważy jak bardzo rozbity jesteś w środku,, a ty jak odniesiesz się do słów tego cytatu? Cytaty często są inspiracją codziennego życia, szarej rzeczywistości która dopada każdego człowieka. Jesteśmy ludźmi otwartymi na nowe znajomości, uśmiechamy się bo uśmiech przyciąga uwagę i zainteresowanie. Uśmiech bywa kamuflażem pod którym kryje się prawdziwe oblicze człowieka, niestety często ból i smutek który ukrywamy by nie zniechęcić ludzi do siebie. Oczy są zwierciadłem duszy dlatego tak dużo potrafią powiedzieć o człowieku, nie potrafią nawet ukryć smutku który czasami każdego dopada. Mówi się że człowiek jest jak otwarta księga z której wystarczy nauczyć się czytać, chyba coś w tym jest. Z twarzy wiele można wyczytać a gesty zdradzają jakimi jesteśmy ludźmi, czasami można poznać człowieka rozmawiając bo rozmowa jeśli jest szczera to pokazuje podejście człowieka do różnych spraw. Dojrzałość emocjonalna to nie wiek człowieka ale podejście do życia i różnych spraw, są sprawy w naszym życiu do których można podejść z przymrużeniem oka. Są jednak rzeczy do których trzeba podchodzić dojrzale, dlatego nie którym ludziom ( nie wszystkim zaznaczam) brakuje takiej dojrzałości. Trzeba się cieszyć życiem choć czasami brakuje siły, jesteśmy tylko ludźmi. Lubię czytać cytaty ponieważ cytaty z życia wzięte często dają nam wskazówki jak żyć. Jak każdy człowiek (albo większość) mam swoje zasady którymi kieruje się w życiu, oczywiście zasady są po to by ułatwiały życie a nie komplikowały. Z uśmiechem na twarzy życzę miłego popołudnia, pozdrawiam serdecznie.
1270
423
Zobacz profil BarbaraKarasek na Fotce
18 września 2019
tak ROBIN WILLIAMS----POWDZIAŁ mądre i prawdziwe słowa----bo tak właśnie wygląda moje życie----pod uśmiechem kryje się smutek, ogromne problemy, ale nie poddaję się. WALCZĘ i wiem że muszę usunąć kamienie na mojej drodze ,a wtedy może pojawią się płatki róż!!!@ pozdrawiam BARBARA
126
1
Zobacz profil sidbull na Fotce
23 września 2019
Poruszają nas cytaty, które pokrywają się z naszymi przekonaniami. Ludzie mają różne charaktery, lecz potrzeby każdy ma podobne. Cytaty można porównać do diety, są ludzie którzy się do niej stosują i chudną, są też tacy którzy próbują, ale prędzej czy później się poddają. Smutek bywa zaraźliwy więc nie warto obciążać innych swoimi problemami, lepiej już uśmiechać się, a smutek zostawić dla siebie, tak właśnie robił Robin swoje smutki zalewał alkoholem próbując walczyć ze swoimi demonami nie obciążając innych, niestety przegrał tą walkę decydując się na ostateczność. Bo co to jest depresja ? samotność, brak zrozumienia, poczucie beznadziei, dopada każdego biednego i bogatego. Więc zamiast gonić za pieniędzmi, statusami i przywilejami, może wato poszukać wewnętrznego spokoju ciesząc się drobiazgami, których na co dzień się nie dostrzega, na przykład zdrowiem.
184
3
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych członków Klubu Gwiazd.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Posty: 3,